Dacia Piknik 2017: Podívejte se na největší sraz majitelů u nás

Třetí ročník srazu majitelů vozů značky Dacia opět potvrdil fenomén zvaný Komunita Dacia. V sobotu, dne 10. června 2017 se uskutečnil v Šiklově mlýně třetí ročník neformálního setkání majitelů vozů značky Dacia zvaný Dacia Piknik.

Tato akce, která navazuje na velmi úspěšný koncept v řadě zemí Evropy, má jednoduchý koncept: společně strávený den všech majitelů značky Dacia a jejich rodin, spojený s celodenními aktivitami, soutěžemi, koncerty zdarma a se společným piknikem, neboť každý zaregistrovaný účastník setkání obdrží při svém příchodu piknikový balíček.

Letošního 3. ročníku se zúčastnilo rekordních 7 121 majitelů vozů značky Dacia a přijeli celkem 1 627 vozy. Opět tedy padaly rekordy. Nic méně rekordy na pikniku nejsou pro značku Dacia to nejpodstatnější. Důležité je to, že se lidé bavili, seznamovali se spolu, představovali si navzájem své vozy a bavili se o jednotlivých modelech nebo svých zkušenostech s nimi. Všichni byli hrdí na to, že jezdí vozy Dacia, to bylo to podstatné, co vyzařovalo z celé akce. Dalším důležitým momentem byl i fakt, že jen několik registrovaných účastníků na akci nepřijelo, účast byla téměř stoprocentní, a tomu se říká fenomén.

Dacia Piknik 2017… jaký byl…

  • pro velký úspěch z minulých ročníků se opět uskutečnily testovací jízdy na offroadovém polygonu s modelem Duster 4×4, kterých bylo realizováno celkem 651,
  • značka Dacia má na českém facebooku více jak 40tis fanoušků, to se odrazilo na sdílení pikniku na sociálních sítích. Prostřednictvím sharingboxů a fotostěn, které byly k dispozici na akci, se vyfotilo 2 104 účastníků a 53% z nich sdílelo své fotky z akce na facebooku,
  • pozvání na Dacia Piknik přijali i profesní partneři Alcar a Nokian Tyres,
  • pozvánku přijala i Markéta Krajčovičová, známá z televizní obrazovky jako Misscake, která si ve svém Dokkeru s chladírenskou úpravou přivezla cupcakes, které s těmi nejmenšími zdobila
  • koncert Michala Davida vytvořil neuvěřitelnou atmosféru, neboť všichni dohromady zpívaly známé písně společně s ním,

Majitelé Dacií se mohli dále na stánku zapojit do soutěží a představit svůj nejnovější vůz, nejstarší vůz na Pikniku anebo například svoji Dacii s nejvyšším počtem ujetých kilometrů.

“Hrajte si s Dácií”

Nově byly nabídnuty návštěvníkům soutěže pro celou rodinu pod názvem “Hrajte si s Dacia”. Tato zóna byla tvořena soutěžními disciplínami spojenými s vozy Dacia a odměnou byly soutěžícím lístky do tomboly, která probíhala každé dvě hodiny. Soutěže jako Najdi rozdíly Dacia, Moje Dacia poslepu, Rodina Dacia v akci, Pit stop Dacia, Pátrání Dacia, Můj objem Dacia, Dacia kolem dokola s trefou byly soutěžní disciplíny, do kterých se zapojovali jak děti, tak jejich rodiče i prarodiče, každý si přišel na své.

Podepište adopci

Rekordy ve světě Dacia Pikniku se staly již tradicí. Největší lidské logo, nejvíce zaparkovaných vozů jedné značky na jednom místě, to vše jsou české registrované rekordy.

Během každého ročníku Dacia Pikniku se značka snaží zapojit celou komunitu a sdílet zážitky prostřednictvím společného projektu nebo aktivity. Ani letos tomu nebylo jinak. Pod heslem Podepište adopci značka vyzvala všechny přítomné aby pokryly svými podpisy jeden z vystavených vozů a měli možnost ovlivnit rozhodnutí značky pomoci.

Vůz Dacia Duster v bílém provedení i s bíle polepenými skly byl k dispozici všem účastníkům pikniku, kteří se podepisovali barevnými fixy přímo na vystavený vůz.

Základní podmínkou adopce bylo pokrytí vozů alespoň 1000 podpisů, aby značka Dacia mohla adoptovat sloní rodinu v Liberecké ZOO.

Podmínka byla více jak 3x překonána a další rekord na světě, neboť podpisů se na voze nasčítalo celkem 3 158. O adopci vás budeme informovat.

13.6.2017 8:50

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist