Díky Shell Card Online můžete řídit svůj vozový park kdykoliv a odkudkoliv

Díky Shell Card Online můžete řídit svůj vozový park kdykoliv a odkudkoliv

Akční nabídky | vydáno 4. 11. 2015

Velikost textu: a a a

Společnost Shell Czech Republic a.s. uvádí na trh první mobilní aplikaci Shell Card Online, která rozšíří již existující správu fleetového účtu z webového rozhraní také o možnost pohodlného a praktického používání na chytrých telefonech nebo tabletech.

V době neustále rostoucí role chytrých telefonů při podnikání přichází společnost Shell Czech Republic a.s. s první aplikací, jež předává do rukou fleetových manažerů plnou kontrolu nad jejich vozovým parkem. Podle nejnovější studie GreenRoad1 43 % manažerů používá ke své práci právě chytrý telefon nebo mobilní aplikace. Zákazníci společnosti Shell mají nyní možnost řídit správu svých fleetových palivových karet euroShell i mimo kancelář, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

S aplikací Shell Card Online manažeři vozových parků chrání své podnikání díky bezprostřední kontrole a upozorněním na jakékoliv neobvyklé použití palivové karty euroShell včetně možnosti neprodleného zablokování. Na svých kartách také mohou nastavovat nebo měnit limity a omezení pro platby za pohonné hmoty a další zboží či služby s okamžitou účinností. Prostřednictvím mobilní aplikace je navíc možné objednat novou kartu, sledovat transakce a prohlížet faktury.

„Nová mobilní aplikace Shell Card Online je naším dalším krokem ke zlepšení správy vozového parku a klientům přináší současně vyšší zabezpečení i jistotu. Představuje velmi cenné rozšíření již existující platformy našeho webového rozhraní, protože fleetoví manažeři mají nyní příležitost kontrolovat používání palivových karet euroShell kdykoliv potřebují bez ohledu na to, kde se právě nachází. Věříme, že díky velmi jednoduchému ovládání přivede nová aplikace mnohem více zákazníků do našeho on-line prostředí. Mobilní aplikací umožňující jedinečnou úroveň obsluhy kdykoliv a odkudkoliv se Shell navíc významně odlišuje od ostatní dostupné nabídky na trhu,“ uvádí Milan Pudich zodpovědný za provoz palivových karet euroShell v České republice a na Slovensku.

Mobilní aplikace Shell Card Online je pro všechny existující zákazníky služby volně ke stažení, a to jak v AppStoru pro uživatele zařízení s operačním systémem iOS, tak i na Google Play pro zařízení s operačním systémem Android.

zdroj: Tiskové materiály Shell ČR

Komentáře ke článku

Tento článek nikdo nekomentoval, buďte první.

Škoda Octavia Combi RS DSG: Rodinný sportovec

S rodinou na palubě umí být Octavia RS komfortní kliďas, jakmile ale jedete sami, můžete to domů klidně vzít tou delší cestou. Moc hezky se s ní svezete.

Škoda Octavia Combi RS DSG: Rodinný sportovec
JUDr. Tomáš Beran

Právní poradna

Dobrý den, staly se mi dvě menší nehody během posledních 14 dnů (jsem vinik obo... Více

Odpovídá: JUDr. Tomáš Beran

Stojí za pozornost?

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

© 2000 - 2017 Media Marketing Services a. s. Perucká 7 120 00, Praha

Přihlašte se k odběru newsletteru Autoweb.cz!

  • Získáte informace o žhavých novinkách ze světa aut
  • Budete mít možnost účastnit se soutěží o atraktivní ceny
  • Zajistíte si neustálý přístup k informacím o autech z domova i ze světa
  • Nepřijdete o žádné důležité informace ze světa automobilismu
  • Užijete si pravidelná redakční videa, reportáže a videotesty
Odběr novinek lze kdykoliv odhlásit
TOPlist