Ve Vsetíně také K4 Pohár ČR

V posledních týdnech došlo k mnoha zásadním změnám v organizaci.

V posledních týdnech došlo k mnoha zásadním změnám v organizaci Würth – Partr rally Vsetín. Tou poslední je zařazení soutěže do K4 Poháru ČR.Původně se měla Würth – Partr rally Vsetín (3.-4.11.2006) započítávat pouze do MČR ve sprintrally a do Rally super serie. Dnes je však všechno jinak. Pořadatelé z Autoklubu Vsetín – město zapsali svou soutěž jako volný podnik pro historické vozy a nyní byla valašská soutěž zapsána do K4 Poháru ČR namísto 2.Rallye New Balance Rosice. „Byli jsme kontaktováni zástupci promotéra K4 Poháru ČR v rally, firmou Rallye Sport Promotion, která má eminentní zájem odjet poslední závod PČR současně s naší rally a to místo plánované listopadové II. Rallye New Balance Rosice. Následně na to se rozjely jednání jak s promotérem tak se zástupci FASu a koncem týdne došlo k dohodě“ říká ředitel Würth – Partr rally Vsetín Petr Gryger a dodává: „Pro nás to sice znamená novou extremní zejména administrativní zátěž, kdy na poslední chvíli a ve velmi krátké době musíme připravit všechny potřebné dokumenty, ale pevně věřím v to, že vše zvládneme ke spokojenosti všech zúčastněných stran“. Rally příznivci se tak dočkají rozšíření startovního pole a dalších atraktivních soubojů a jezdci účastnící se K4 Poháru ČR v rally ochutnají zajímavé vsetínské trartě. V souladu s těmito změnami byla posunuta uzávěrka přihlášek na 23.10.2006 na 24:00. Všechny upřesňující informace budou zveřejněny na webových stránkách www.vsetin.rally.cz Diváci tak uvidí na trati stovku vozů, což bude ve zdejším kraji mimořádný sportovní zážitek.
Jednoduché bude i rozlišení posádek v jednotlivých soutěžích startovní čísla 1 -100 dostanou jezdci MČR sprintrally, 200- historici, 300 – pohár ČR v rally.

Michael Daněk

27.10.2006 5:24

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist