Rally Bohemia – Fabia Cup

Rely byla podle promotéra ŠFRC Miroslava Levory výborná.

Mirek Levora vyjel v předposlední RZ z trati a tato nehoda ho definitivně vyřadila ze souboje o první místo. Vítězem se tak suverénně stala posádka Josef Sedláček – Roman Vorel s celkovým časem 2:51:00.2, který kromě vítězství ve Fabia Cupu stačil také na celkové 4. umístění ve třídě A5. Díky systému super rally se Mirku Levorovi se spolujezdcem Martinem Pechem podařilo udržet druhou příčku, třetí skončila posádka Libor Šašek – Stanislav Viktora. Body v rámci poháru si za Bohemia Rallye připíšou na své konto také čtvrtý Bobby Mitchell a pátý v pořadí Lubomír Vokál.  Letošní Bohemia Rallye byla podle promotéra ŠFRC Miroslava Levory výborná. „Jezdci jsou spokojeni, chválili si zejména dlouhé rychlostní zkoušky a litovali, že některé z nich musely být po havárii zrušeny. Příjemná pro nás byla i maximální vstřícnost pořadatelů,“ řekl po skončení soutěže Miroslav Levory. Neoficiální pořadí celkové pořadí: