Na slovíčko s Milanem Kneifelem

Předstartovní příprava Pegas rally temu před Barum rally.

Co říkáš na konkurenci ve třídě A6?
Je dobré, že všechny vážnější konkurenty máme před sebou a budeme si tak moci srovnávat časy s Gonzem, Minaříkem a Tlusťákem, i když tomu nemůže s náší kitovou felicií konkurovat. Jsem zvědavý jak se povede na Barumce Gonzovi, který zajížděl skvělé časy na zasněžených tratích Janner rally a Rally Šumava.Je známo, že Barumka patří mezi tvoje nejoblíbenější závody. Proto je na místě otázka, jestli ses na ni nějak speciálně připravoval?
O nějaké speciální přípravě nemůže být řeč. Jen jsme se byli před vrcholem domácí rally sezóny nabudit na Deutschland Rally. Tam jsem musel obdivovat kluky, kteří parádně vodili S1600.Jakým způsobem probíhala předstartovní příprava vozu?
Auto je po celkové repasi převodovky, tlumičů a podvozku. Takže je maximálně připraveno na třídenní maraton.S jakou taktikou vstoupíte do závodu?
Na taktice jsme se ještě úplně nedomluvili, ale díky tomu, že se v letošním roce neúčastníme velkého mistrovství v rally, netlačí nás bodový zisk. Čili bychom měli být hodně uvolnění a doufám že na domácím kolbišti uspějeme.Zúčastníš se shakedownu?
Shakedown mám plánu jet a povozit několik našich sponzorů.Na Barumce vás budeme moci vidět také v novém oblečení?
Ano to je pravda. Součástí příprav na Barum rally bylo i vydání nové kolekce týmových triček Pegas rally teamu a podpisových kartiček posádky.

Michael Daněk

24.8.2006 1:20

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist