Barumka – Live info: RZ 5 Slušovice

Emil Triner odstoupil po cíli RZ.

Pátá rychlostní zkouška byla v letošní Barum rally Zlín první, na které nebyl nejrychlejší Roman Kresta. Dílčí vítězství ukořistil Václav Pech, který dohání ztrátu způsobenou defektem. Zatím je na čtvrtém místě čtyři sekundy za vynikajícím Francouzem Bouffierem. Ve Slušovicích se blýsknul druhým časem Vojtěch Štajf, pro kterého to je také první letošní zápis na pomyslné stupně vítězů v jednotlivých RZ. Stabilně naopak jezdí Prokop, tentokrát mu třetí čas stačil k malému zvýšení náskoku na Bouffiera, který bude tvrdě dorážet na jeho druhou pozici. Domácí rychlostní zkouška se stala osudnou Antonínu Tlusťákovi, který poškodil podvozek a již nepokračuje. Roman Kresta (startovní číslo 1, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Je to dobrý, snažíme se, máme dobrý náskok, musíme jej ale udržet. Teď už jen v klidu. Václav Pech (startovní číslo 3, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Je to velmi náročné. Jozef Béreš (startovní číslo 4, Suzuki Ignis S1600):
Máme problémy se serverem, což nám dělá velkou vůli v řízení. Špatně jsme nastavili vůz. Zkusíme něco vymyslet a snad to půjde zlepšit. Michal Solowow (startovní číslo 5, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Nemáme žádné problémy až na ten náš výlet mimo trať. Auto dostalo pořádnou ránu. Máme úplně zrušenou zadní část auta. George Tanev (startovní číslo 7, Subaru Impreza STi):Neměl jsme žádné problémy, vše bylo v pohodě. Dáváme do toho maximum. Václav Arazim (startovní číslo 8, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Je to hodně obtížný, my už nemáme co ztratit. Jedeme proto velmi rychle, ale spíše jen pro radost. Máme už moc velkou ztrátu.Marco Cavigioli (startovní číslo 9, Renault Clio S1600):
Jedeme co můžeme, ale nejsme nejrychlejší. Tady je to vždy hodně obtížné. Vojtěch Štajf (startovní číslo 10, Subaru Impreza STi):
My jsme moc spokojení s výsledkem, je to super. Martin Prokop (startovní číslo 11, Citroën C2 S1600):
Je to mnohem lepší a zrychlujeme. Vladimír Barvík (startovní číslo 14, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Zrychlit asi nedokážeme, i když bychom ještě měli, aspoň na téhle vložce. Emil Triner (startovní číslo 37, Fiat Punto S1600):
Máme problémy s převodovkou, nevíme, jestli to půjde opravit. Miroslav Jandík (startovní číslo 18, Mitsubishi Lancer EVO VII):
Je to v klidu, pohodička. Roman Odložilík (startovní číslo 20, Renault Clio S1600):
Jsme bez problémů a snažíme se jet co nejrychleji. Enrique García-Ojeda (startovní číslo 21, Peugeot 206 S1600):
Patrně jsme vybrali vhodné pneu, ale nemůžeme jet tak, jak bychom chtěli. Bryan Bouffier (startovní číslo 25, Peugeot 206 S1600):
Vše OK, super, ale velmi namáhavé. Milan Chvojka (startovní číslo 28, Mitsubishi Lancer EVO VIII):
Opět nic moc, já se asi moc šetřím. Milan Pantálek (startovní číslo 29, Mitsubishi Lancer EVO VIII):
Mně to cosi dneska nejde, ať dělám co dělám, nejedu jak bych chtěl. Jiří Volf (startovní číslo 31, Mitsubishi Lancer EVO VIII):
Pneumatiky jsou ke konci už moc přehřáté, jinak samozřejmě vše dobré. Jaromír Tomaštík (startovní číslo 32, Subaru Impreza STi):
Přijel s poničeným autem na přední straně a měl upadlý výfuk. Lubomír Minařík (startovní číslo 36, Škoda Felicia Kit Car):
Je to dobré, naštěstí nás nepotkaly problémy. Teď se snažíme jet co můžeme. INFO:
Emil Triner – Jan Olšaník (startovní číslo 37) odstoupili po cíli RZ
Antonín Tlusťák – Vlastimil Dědic (27) poškodil kolo o obrubník a dále nepokračuje
Diego Gonzo – Paolo Pisani (38) odstoupili pro technickou závadu
Antonín Novák – Jiří Vajďák (63) odstoupili pro technickou závadu

Zdenda Balcar

26.8.2006 6:15

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist