Vyhrajte nové Subaru Levorg na víkend!

POSLEDNÍ ŠANCE !!! Symetrický pohon všech kol, zbrusu nový přeplňovaný motor, dynamika stvořená pro rally, ovšem ochočená pro rodinné povinnosti. To vše v atraktivní karoserii, s plnou nádrží. Pro vás!

Nové Subaru Levorg je auto „pro vás3.“ Říká to samotná automobilka a věc se má tak, že nový Levorg je podle Subaru automobil, které zvládá všechny rozměry vašeho života – je zábavný, dokáže plně pokrýt pracovní, a také rodinné povinnosti. Vy si můžete jeho unikátní schopnosti ověřit na vlastní kůži, máme zde jedinečnou příležitost půjčit vám auto s plnou nádrží na víkend.


A když „na třetí,“ tak ne jednomu čtenáři, ale dáme šanci rovnou třem soutěžícím. Postup je jednoduchý, stačí splnit podmínky a pravidla soutěže a zodpovědět soutěžní otázku „Kam byste s novým Subaru Levorg chtěli vyrazit a proč?„. Porota složená ze třech redaktorů Autoweb.cz vybere tři nejlepší odpovědi, přičemž dva soutěžící (na pomyslném bronzovém a stříbrném stupni) budou mít k dispozici nové Subaru Levorg na jeden den a absolutní vítěz pak bude mít Subaru Levorg jako společníka na celý víkend.

Soutěžit může občan České republiky starší osmnácti let, s platným řidičským oprávněním skupiny B, soutěž končí 13.listopadu 2015 v 11.00 hodin, vyhlášení proběhne v pátek 13. listopadu po 12,00 hodině – kdy jména budou zveřejněna v článku na Autoweb.cz a výherci kontaktováni zástupci redakci telefonicky.

Auto bude k převzetí v sídle redakce, adresa je Autoweb.cz, Perucká 7, 120 00 Praha 2. Zápůjčky jsou naplánované na čtvrtek 19. listopadu pro výherce na třetím místě (8,00 – 17.00 hod), pátek 20. listopadu pro výherce na druhém místě (8,00 – 17,00 hod) a výherce na prvním místě si auto vyzvedne v pátek 20. listopadu v 18,00 hodin a vracet ho bude v pondělí do 9,00 hodin.

Součástí zápůjčky je také setkání s redakcí Autowebu „v terénu,“ tedy při testování, za účelem pořízení fotodokumentace a zaznamenání osobních dojmů z jízdy s novým Subaru Levorg, které pak budou publikovány na Autoweb.cz.

2.11.2015 9:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist