Vyhrajte hru Forza Horizon a bezdrátový volant na Xbox 360

Velká vánoční soutěž je tady, nadělte si pod stromeček skvělý dárek, bezdrátový volant a výbornou automobilovou hru.

Chcete si udělat vánoční svátky ještě o něco lepší, než jaké by byly, když byste se spolehli na nudné dárky od tetiček, které vidíte jednou za uherský rok?

Tohle budou pro jednoho z vás opravdu vydařené Vánoce, je tady pokračování automobilové hry Forza Motorsport 4, totiž vynikající Forza Horizon. My už ji v redakci hrajeme (těšte se na recenzi) a zatím to vypadá na povedený kousek.

Autoweb.cz ve spolupráci se společností Microsoft vyhlašuje soutěž. Začínáme 21.listopadu 2012 a končíme 16. prosince 2012 přesně o půlnoci, a pravidla jsou jednoduchá.

Ten, kdo se chce do soutěže zapojit, musí v uvedeném čas poslat na e-mailovou adresu redakce@autoweb.cz odpověď na soutěžní otázku:

Je možné v rámci Forza Horizon jezdit a závodit i na nezpevněných rychlostních zkouškách ve stylu rally?

(nápovědu možná najdete v této galerii)

Ten soutěžící, jehož odpověď dorazí do redakce jako 300. v pořadí, získá bezdrátový volant na Xbox 360. A máte tady ještě jednu cenu, 500. účastník soutěže získá samotnou hru Forza Horizon. Je zde ale ještě pár formalit…

Předmět e-mailu musí obsahovat heslo „Soutěž Forza Horizon“ a odpověď v textu e-mailu bude buď „ano“ nebo „ne.“ E-mail musí být podepsaný celým jménem a doplněný o telefonní číslo a adresu soutěžícího. Soutěžit může pouze jeden člověk jedenkrát z jednoho emailu, více hlasů jedné osoby z více emailů nebo více hlasů z jednoho emailu bude považováno za důvod k vyloučení ze soutěže.

Autoweb.cz

21.11.2012 9:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist