Vítězí Mitchell a je celkově třetí

Fuchs Oil Rally Příbram - Škoda Fabia Cup

Nic nového už nepřinesly závěrečné dvě rychlostní zkoušky Rally Příbram. Sedláček sice opět zajel nejrychlejší časy, ale svoji ztrátu už dohnat nemohl. Vedení si bez problémů pohlídal Skot Mitchell a připsal si druhou výhru v řadě, stříbrný stupínek už Vokálovi k dosažení na prémie za celkové umístění nestačilo. Třetí skončil nestárnoucí Markvart. Mitchell vyhrál i třídu A5, 3. příčku v ní obsadil Martin meloun, který se s pohárovou fábií připravuje na start v příštím ročníku Škoda Fabia Rallye Cupu.Celkové pořadí :p.JezdecNárodnostVůzZtráta1.Bobby Mitchell  SkotskoŠkoda Fabia 1,4 2.Lubomír Vokál Česká rep.Škoda Fabia 1,4+7:28,43.František Markvart Česká rep.Škoda Fabia 1,4+10:35,94.Mirek Levora Česká rep.Škoda Fabia 1,4+15:41,05.Josef Sedláček Česká rep.Škoda Fabia 1,4+1:08:46,5*Martin Meloun Česká rep.Škoda Fabia 1,4+6:01,4* Jede mimo pohár Fabia Cup