Velká soutěž s Harley Davidson

Hrajte s námi o vstupenky na megashow spojenou s výročím založení značky, značková trička a zapůjčení motorky Harley Davidson Sportster.

Jak už víte, legendární výrobce motocyklů Harley Davidson slaví letos kulaté výročí, je to přesně 110 let od založení značky. A v rámci oslav se bude v Praze konat velká show. Ne velká, obrovská! A vy můžete být u toho.

Vše vypukne v pátek 7. června, kdy se do metropole sjedou ze všech koutů republiky, potažmo Evropy, účastníci oslav si střihnou zahřívací večírek v Harleys Baru nebo v Šalamounka H-D klubu. V sobotu 8. června pak vypuknou oslavy naplno. Mluvíme o velké výstavě motocyklů, spanilé jízdě Prahou s pokusem o překonání rekordu v počtu motocyklů v koloně, o bikerských hrách, multimediální show, koncertech mnoha kapel (K2, Žlutý pes a mnoho dalších) nebo soutěži o nový Harley Davidson. Je toho tolik, že se raději podívejte na kompletní program na oficiálním webu 110let.cz.

Pojďme ale k soutěži. Autoweb.cz je partnerem Harley Davidson pro tuto velkou party a vy můžete díky tomu vyrazit na oslavy zcela zadarmo, máme zde pro vás lístky. A také vouchery na trička Harley Davidson. A aby toho nebylo málo, tak také zapůjčení Harley Davidson Sportster na jeden den. Zajímá vás to? Aby ne…

Základem je odpovědět správně na soutěžní otázku, která zní:
Z jaké země značka Harley Davidson pochází?

Dva lístky na 3 denní program oslav a motocykl Harley Davidson Sportster k zapůjčení na jeden den získá ten, kdo správně odpoví na otázku a jeho odpověď dorazí na níže uvedený email jako 100., 200., 300., 400. a 500. v pořadí.

Dva lístky na 3 denní program oslav a poukaz na tričko Harley Davidson získá soutěžící, který správně odpoví na otázku a jeho odpověď dorazí na níže uvedený email jako 150., 250., 350., 450. a 550. v pořadí.

Dva lístky na 3 denní program oslav obdrží výherce, který správně odpoví na otázku a jeho odpověď dorazí na níže uvedený email jako 110. až 149. v pořadí.

Odpověď posílejte na adresu redakce(zavináč)autoweb.cz. Platná odpověď musí obsahovat předmět emailu „soutez HD“ bez interpunkce. Správnou odpověd. Jméno, příjmení a adresu soutěžícího. Soutěže se mohou zúčasnit osoby pouze starší 18 ti let a soutěž probíhá od 27. května 2013 do 5.června 2013.

Autoweb.cz

28.5.2013 12:10

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist