Tuning show Brno 2016 aneb po roce opět dva dny automobilové zábavy!

Velká akce na závodním okruhu v Brně je opět taky, čekají nás závody do vrchu, sprinty, tuningové speciality i klasické vozy a veterány. Přidáte se?!

Na Masarykově závodním okruhu v Brně už jsem se potkali několikrát a i letošní rok nebude výjimkou, je tady velká akce, na kterou bychom vás rádi pozvali, nová sezona tradičně startuje Tuning Show – setkání příznivců upravených vozů.


Tedy nejenom jich, to bychom smetli celou záležitost příliš rychle ze stolu. akce je nově ve dvoudenním formátu – účastníci Tuning Show mohou přijíždět už v sobotu, kdy je čeká zajímavý program v zázemí okruhu, podvečerní sprinty a noční jízda se světelnou show po dráze. Tradičním lákadlem akce pak zůstávají volné jízdy po dráze, „čtvrtmílové“ sprinty na cílové rovince Masarykova okruhu a souboj s časem v závodu do vrchu vedený proti obvyklému směru jízdy na Masarykově okruhu.

Detailnějším pohledem do programu zjistíme, že proběhne, mimo již zmiňovaného, také například výstava historických sportovních vozů a jízda po závodní dráze, exkurze zázemím. Na dráze budou probíhat jízdy se závodníky. Nebude chybět půjčování sportovních vozů – pokud se budete chtít posadit sami za volant nějakého sportovního stroje, máte možnost. K tomu závody klasických aut, neonová show, a tak dále a tak dále.

Podrobnosti budou z naší strany následovat tak, jak se bude program ladit – v zákulisí se mluví o účasti jedné opravdu unikátní specialitky, o které pohovoříme později, takže teď na závěr to nejdůležitější. Akce se koná v sobotu 9. dubna a v neděli 10. dubna 2016 a info na jdete na webu autodromu.

24.3.2016 8:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist