Středa 18. dubna ve znamení hromadného měření rychlosti. Policie sama na webu prozradila místa s radarem!

Jmenuje se to SPEED MARATHON a pokud čekáte něco ve stylu oslavy rychlosti, jste vedle, jde o naprosto něco jiného, opačného. Policie tak pojmenovale celoevropský den měření rychlosti. Nejde o novinku, tohle není první ročník. Každopádně pokud na tento termín připadá nějaká vaše cesta, dejte si pozor. Že nevíte kde?

Pomoc je snadná a můžete ji najít na facebookovém profilu Policie ČR: „Přátelské upozornění! Zítra na stovkách míst budeme měřit rychlost. Tato místa jste sami určili v rámci celoevropské akce SPEED MARATHON 2018. Sdílejte seznam vámi vybraných nebezpečných míst s přáteli a dávejte si tam pozor (nejen zítra :-)). Kompletní seznam naleznete zde.

Jak už bylo řečeno, dejte si prosím pozor a užijte den bez ohledu na omezení a dojeďte ve dne, kdy se asi většina řidičů nebude dívat kolem sebe, ale na tachometr, v pořádku. Ti, co navrhovali místa pro měření a aktivně se do akce zapojili, ať si radost užijí dvojnásob.

17.4.2018 10:23| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist