Škoda Fabia S2000 se předvede v Goodwoodu

Škoda Auto se stala partnerem slavného Festivalu rychlosti v Goodwoodu. Ukáže v akci speciální modely, třeba 1100 OHC Spider z roku 1959.

Škoda se spojila s pořadately Festivalu rychlosti v Goodwoodu a nejen, že se stala partnerem celé akce, ale ještě pomáhá se stavbou speciální šotolinové tratě, na které se představí různé rally speciály, a samozřejmě i mistrovská Škoda Fabia S2000.

Festoval rychlosti v Goodwoodu se letos koná od 30. června do 3. července a fanoušci ho po celém světě znají především jako setkání velmi speciálních aut a významných lidí. Zdejší závod do vrchu už dávno není oficiálním kláním, jedná se hlavně o exhibici. Automobilky také využívají příležitosti a představují zde nové exkluzivní modely a speciální edice. Potenciálních zákazníků se tu hemží dostatek…Škoda Auto krom Fabie S2000, která bude na trati vozit i VIP hosty, se představí třeba i legendární Škoda 1100 OHC Spider z roku 1959 – v plném nasazení na trati, nikoli jen jako statický exemplář. A chystá se prý ještě nějaké překvapení. Účast Škody na Festivalu rychlosti je jakýmsi vrcholem oslav 110 let aktivní účasti značky v motorsportu.

autoweb.cz

23.3.2011 8:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist