Rolls-Royce je nejlepší na poslední cestu

V čem se vydat na důstojnou poslední cestu? Rozhodně v pohřebáku Rolls-Royce Phantom. Dvanáct válců je samozřejmostí, stejně jako dostatečné výkony.

Jednou to přijde a každý z nás se vydá na poslední cestu. Je ale dobré na to pamatovat a nejen sepsat závěť, ale také určit, v čem vás mají odvézt. Přece nechcete poslední cestu strávit v dvanácettrosce… Ani naftový Volkswagen Multivan není zrovna důstojné místo, i když rozhodně lepší než Škoda 1203.

DOPORUČUJEME: Rolls-Royce Ghost – první jízda

Doporučujeme tento Rolls-Royce Phantom. Zaprvé, jméno Phantom dá vaší poslední cesta úplně jiný význam. A zadruhé, je to Rolls-Royce speciálně postavený na zakázku za asi půl milionu eur. Toto je zatím jediný exemplář, který je prý připraven pro papeže, na délku měří sedm metrů – tedy ještě o kousek víc než prodloužená limuzína Phantom.

Úpravce Biemme Special Cars, který má tento Rolls-Royce na starosti, musí mít ale také dost smyslu pro černý humor, protože pohřebáku zůstaly pro Phantom charakteristické sebevražedné dveře…

A v čem byste si přáli uskutečnit vaši poslední cestu? Pište do komentářů pod článkem!

21.3.2012 7:40| autor: Dalibor Žák

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist