Půjčovny lodí na Vltavě zkvalitňují své služby!

Půjčovny lodí a raftů na řece Vltavě díky velkému zájmu a čím dál náročnější klientele rozšiřují a zkvalitňují své služby.
titulka-1-1100x618.jpgCelá galerie 2 Zdroj: Potápka Český Krumlov

Nabízí tak vodákům větší komfort, služby i pohodlí. Nejlepším příkladem je půjčovna lodí Potápka z Českého Krumlova. Zapůjčit si můžete raft pro 6 nebo 10 osob, plastové kanoe typ Vydra, třímístné kánoe typ Samba nebo nafukovací kanoi Pálava. Tato půjčovna lodí funguje od prvního možného splutelného místa – města Vyšší Brod, přes Rožmberk nad Vltavou, Český Krumlov, Zlatou Korunu až do Boršova u Českých Budějovic.

Objednat lze okamžitě po telefonu, kde dostanete veškeré informace a rady. Nezbývá Vám tedy nic jiného, než pouze přijet a například na raftu úžasné splutí uskutečnit. Zaparkovat můžete přímo u centrály, odkud Vás vyvezou na start a z cíle dopraví zase zpět. Pokud se Vám sebou nechtějí vozit zavazadla, můžete využít převozu bagáže. A když se třeba zkazí počasí, nebo prostě jen už nemůžete? Nevěšte hlavu – kamkoliv se pro Vás dostanou autem, jsou ochotni Vás vyzvednout. Nemají totiž žádná pevná stanoviště kam by jste prostě museli dojet… Půjčovny lodí a raftů na Vltavě, jako jediné celoročně sjízdné řece jsou díky velkému zájmu hlavně o víkendech velmi vytíženy, proto nezapomeňte na včasnou rezervaci!

Tak Ahóóóóój na Vltavě!

26.7.2020 12:01| autor: Komerční prezentace | zdroj: Potápka Český Krumlov
Více o tématu: půjčovna

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist