Otázka týdne: Které současné auto je podle vás nejvíc sexy?

Může mít auto sex-appeal, nebo je to jen výsada něžného pohlaví? Podělte se s námi o váš názor na otázku, které současné auto je podle vás to vůbec nejvíc sexy.

Do redakční pošty pravidelně přicházejí čtenářské dotazy a my se snažíme, jak to jen jde, na otázky typu „které auto je to vůbec nejnebezpečnější“ nebo „které by si zákazníci nikdy znovu nekoupili“ odpovídat podle našeho nejlepšího přesvědčení.


Abychom však zvýšili vypovídající hodnotu, rozhodli jsme se pravidelně vybírat ty nejzajímavější otázky s tím, že si je nenecháme jen pro sebe a odpověď s naším názorem neodešleme nazpět pouze tazateli emailem, ale dáme prostor všem čtenářům Autowebu vyjádřit svůj názor. Tento týden se ptáme:

Které současné auto je podle vás nejvíc sexy?

Jistě se najde spousta nových aut s elegantními, nadčasovými či jinak zajímavými tvary, ale jen o některých lze prohlásit, že mají skutečný sex-appeal, něco, čím si vás obmotají kolem prstu. A protože vzhled je čistě subjektivní záležitost a krása čistě v očích každého pozorovatele, zajímá nás, co si o tom myslíte. Jediným pravidlem je, že by se mělo jednat o nová auta, která jsou dnes v prodeji kdekoliv na světě.

Názory, reakce a odpovědi na otázku pište do komentářů pod článkem a ideálně připojte své stručné zdůvodnění (klidně pouze v několika heslech nebo jedné větě), hlasujte pro příspěvky ostatních čtenářů pomocí zelených či červených palců v diskuzi nebo nám napište na redakční email. Na konci týdne jednotlivé odpovědi vyhodnotíme a shrneme, které auto současnosti je podle vás nejvíc sexy.

22.12.2014 8:00
Více o tématu: autoautomobil

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist