Oleje Eurol se vrací do Česka. Distribuci v tuzemsku nově zajišťuje společnost DF Partner

Po mnohaleté pauze se na pultech českých a slovenských obchodů opět objevují světoznámé oleje Eurol. Výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku je společnost DF Partner, která s holandskou rodinnou firmou Eurol navázala spolupráci, a nově tak nabízí jejich motorové a převodové oleje určené pro osobní, nákladní vozy a motorky.

Oleje Eurol jsou vyhledávané především pro svou vysokou kvalitu. „Výrobce ji kontroluje ve třech krocích – při příjmu surovin, následně testuje míchání oleje a plnění,“ vysvětluje Tomáš Skopový, marketingový ředitel DF Partner. Společnost DF Partner se stala jediným distributorem olejů a maziv na tuzemský trh a čeští zákazníci si tak nyní mohou zakoupit špičkové výrobky, jakými jsou například oleje s viskozitou 0W-20 určené pro nejnovější spalovací motory.

Produkty Eurol jsou již nyní k dostání ve velkoobchodu i nezávislém maloobchodu, tedy v servisech, či vybraných čerpacích stanicích. Nabídka motorových olejů bude cílena i na konkrétní značky automobilů, například na vozy ŠKODA, BMW nebo Volvo. „Oleje a maziva Eurol jdou cestou aprobací a jejich kvalitu potvrzují samotné automobilky. Výroba olejů je flexibilní, jsou schopné se přizpůsobit náročným požadavkům a neustále se pracuje na jejich inovacích. Nejzásadnější je ale právě již zmiňovaná garantovaná kvalita,” doplňuje Skopový.

Na kvalitu olejů a provozních kapalin Eurol spoléhají také závodníci Rallye Dakar, používá je například tým Nasser Al-Attiyah, úřadující vítěz v kategorii osobních vozů, který mezi sebe přivítá v nadcházející Rallye Dakar 2020 bývalého pilota Formule 1, Fernanda Alonsa. Dalším lákadlem tohoto závodu je zbrusu nový a jediný typ rallye kamionu s hybridním pohonem – Renault Trucks C460 Hybrid Edition, který pro optimální mazání hybridního pohonu využije Eurol Geo-Max 10W-40 nebo Eurol BIO Grease SI-000/101-S.

Oleje Eurol využívá při závodech TCR také belgický tým Boutsen Ginion Racing. Pro svůj závodní speciál používá oleje Eurol Super lite 5W – 40 AC/B4, což dokazuje nejvyšší kvalitativní nároky použitých maziv. Tento tým reprezentuje nizozemský jezdec Tom Coronel, jeden z hlavních ambasadorů značky Eurol, s nimiž jezdí také světovou sérii WTCR. Všechny produkty, které používají závodní jezdci, jsou nyní díky distribuci společnosti DF Partner dostupné i běžným řidičům, kteří chtějí dodat svým motorům tu nejlepší kvalitu.

Díky spolupráci s Eurolem, společnost DF Partner významně rozšířila portfolio průmyslových výrobků, které v nabídce dosud nebyly k dispozici. Jedná se o plastická maziva, servisní přípravky, aditiva a kapaliny pro obrábění kovů. DF Partner znají motoristé především díky široké produktové řadě, která je veřejnosti známá pod značkou SHERON. V sortimentu naleznete autokosmetiku, autopříslušenství, servisní přípravky, autodoplňky, provozní kapaliny, oleje a maziva a doplňkový sortiment.

Za 20 let existence značka SHERON dosáhla celé řady úspěchů a ocenění. Toto jsou ty nejvýznamnější z nich:

  • Nielsen, průzkum trhu: Produkty SHERON – nejvyšší spontánní znalost v České republice a na Slovensku.
  • Nejlepší novinka v kategorii Autokosmetika ve Volbě spotřebitelů roku 2017, 2018 a 2019.
  • Testováno v Kresta Racing: Provozní kapaliny a autokosmetika SHERON.
  • Svět motorů: test chladicích kapalin. Vítěz SHERON Antifreeze Maxi D.

O společnosti DF Partner:

Rodinná společnost DF Partner byla založena v roce 1990 bratry Drhovými. Zabývá se vývojem, výrobou a distribucí autochemie, autokosmetiky a autopříslušenství pod vlastní značkou SHERON, která je jedničkou na českém a slovenském trhu. Společnost je také výhradním tuzemským distributorem olejů a maziv holandské společnosti Eurol. DF Partner sídlí v Neubuzi u Zlína, kde má své výrobní zázemí a zaměstnává zde přes 200 pracovníků. V říjnu 2019 firma uvedla do provozu unikátní plně automatizovanou plnicí linku, která je schopna naplnit až 3600 pětilitrových láhví za hodinu, což pomohlo navýšit denní produkci o 500 tisíc litrů kapalin. Denně z areálu v Neubuzi vyjede více než 60 kamionů s produkty, které díky propracované logistice dorazí ke svým zákazníkům do 24 hodin.

17.12.2019 12:01| autor: Autoweb.cz | zdroj: DF Partner

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist