Nenechte se připravit o své mládí!

Hodnota věcí nespočívá jen v jejich směnitelnosti, ale také v tom, jaký k nim má kdo osobní vztah.

Staré embéčko byste už třeba kvůli ekologické dani neprodali ani za pár tisícikorun, ale vzhledem k tomu, že jste v něm strávili své mládí, necháte ho raději zreznout na dvorku, než abyste ho dali slisovat. S embéčkem Vám sice neporadíme, objekty menší velikosti jako třeba náhradní klíče od Vašeho Bentley si u nás ale uschovat můžete. Každý správný chlap má pár věcí, které by jen tak nevyhodil, ale před uklízením posedlou manželkou nebo partnerkou jsou ve smrtelném nebezpečí.

A když si všimnete, že boty, v nichž jste vystoupili na Sněžku, nejsou na svém místě, může být pozdě. I proto je tady služba 24SAFE, která umožňuje věci, na kterých Vám záleží ale i peníze, uložit na bezpečné místo. Do trezoru. V tomto případě do trezoru, který se vlastně nikdy neotevírá a nehrozí tak možnost jeho vyloupení. Trezor 24SAFE je obří úložiště bezpečnostních schránek, které je přístupné nonstop, 365 dní v roce 24 hodin denně. S vašimi cennostmi nepřijde do styku nikdo jiný než bezpečnostní schránka, jejíž obsluhu má na starosti plně automatizovaný robot. Nikdo se tak nedozví, co ve své schránce schováváte, což je vlastně taky trochu dobrodružství. Vedle balíku peněz tu může odpočívat cínový vojáček, s nímž jste toho během svého dětství tolik prožili.

Celý bezpečnostní systém je dílem švédské firmy GUNNEBO, která se přes dvě stě let zabývá výrobou trezorů a to i těch pro centrální banky. A jejich šéfové jistě vědí, co je pro peníze a zlaté cihly nejlepší. Trezor ale nemusíte využívat jen pro peníze a zlaté cihly.

Výhodou této služby je, že si uschované předměty můžete zabezpečit tak, že se k nim nikdo jiný nedostane – otiskem prstu. Anebo můžete svá tajemství s kýmkoliv sdílet. I v tom případě však můžete mít své poklady pod kontrolou. Při každém otevření bezpečnostní schránky vám totiž přijde výstraha formou esemesky.

Výhoda služby 24SAFE spočívá i v tom, že je na adrese Na Poříčí 17 dobře dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak i automobilem. Díky diskrétním výdejním místům nabízí služba absolutní pocit soukromí. V nabídce firmy je pět velikostí bezpečnostních schránek, přičemž cena začíná již od 390 korun za měsíc. Pokud by ve vás i přesto dýmala jiskřička nejistoty, vězte, že uschované věci jsou zároveň pojištěné a to u jednoho z gigantů ve svém oboru, pojišťovny Allianz. Od teď už se nemusíte přehnaně čistotné manželky, partnerky nebo nenechavých potomků bát. Věci, z nichž dokážete poskládat své mládí i mužství už budou na bezpečném místě a jejich osud jen ve Vašich rukou. Stačí se osobně zastavit ve 24SAFE v ulici Na Poříčí 17 anebo jednoduše využít jejich internetové stránky na adresewww.24safe.cz, kde se dozvíte více o právě probíhající akci testovacího pronájmu na měsíc zdarma!

Komerční prezentace

23.11.2015 5:00| autor: Autoweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist