Možné vrácení bodů?

Příklad: Minulý rok 2020 jsem dostala podmínku 3 roky (alkohol za volantem) 5.2.2020 – nabítí právní moci soudu (na kartě řidiče jsem měla 10 bodů), bohužel 29.1.2021 jsem udělala přestupek jela jsem v obci o 15km/h víc, s přestupkem jsem nesouhlasila, tím pádem půjdu do správního řízení a odvolám se s právním zastoupením.
Můj dotaz zní:
Když se odvolám čekám na dopis se zahájením správního řízení, vrátí mi i přesto 4 body(k 6.2.2021?), jelikož nemám ukončené správní řízení a pokud se mi povede se zastoupením právníka mohla bych i vybojovat body za tento nešťastný přestupek pokud mě neobviní? A vše se vztahuje ke dni usnesení soudu 5.2.2020? Takže ve výpisu evidenční karty řidiče – by se mělo vycházet od data soudu/tím páden vrácení bodů se vztahuje k datu 6.2.2021/? – nabití právní moci soudu z minulého roku 5.2.2020 nebo až se to počítá až od získání zpět řidičského oprávnění po zopakování autoškoly?
A ještě jeden dotaz ano mám 10 bodů budu to brát z možností nabití usnesení soudu /nabití právní moci/ k 5.2.2020 a když mi vrátí 4 body –ano správní řízení běží a ano v kartě řidiče mám bohužel:
Nesmíte mít víc než 10 trestných bodů v kartě řidiče
Nesmíte mít v kartě řidiče žádný přestupek za 7 trestných bodů(alkohol za volantem) —- můžu jít někdy do školy smyku nebo ne a pokud ano kdy?
Moc děkuji za odpověď

Odpověď

Dotaz ještě nebyl zodpovězen. Zkuste to prosím později.
2.2.2021 11:53
Více o tématu: přestupekřízení

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist