Milovník driftů si u domu postavil vlastní okruh. Manželka nadšená není

drifty-kolem-domu-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Zdroj: nzherald.co.nz

Tak schválně. Co máte u domu vy? Bazén? Útulnou terasu nebo zahrádku plnou krásných růží? To je takový standard nás všech, ale jsou tací, kteří standardy neřeší. Jednoho takového vám dnes ukážeme.

Dotyčný se jmenuje Takeshi Teruya a jak už jeho jméno napovídá, pochází z Japonska. Odtud asi ta jeho vášeň pro jízdu dveřmi napřed. Ovšem v současné době Takeshi žije na Novém Zélandu. V této malebné zemi se to závodními okruhy zrovna nehemží, takže Takeshi musel svou touhu po driftech a svou potřebu po trénování nějak vyřešit. A nejjednodušší způsob, jak tyto své potřeby vyřešit, bylo si ten okruh prostě postavit.

Od podobných nápadů k činům často nebývá daleko. Ani v tomto případě tomu nebylo jinak. Takeshi prostě využil každičký metr svého pozemku a kolem domu postavil malý, ale velmi zajímavě řešený závodní okruh. 37letý mechanik si na to ani nenajal speciální společnost. Prostě věděl, co chce, jak to má vypadat a za tím si také šel.

Nemyslete si ovšem, že má dům někde na samotě, kde by hluk nikomu neměl vadit. Takeshi bydlí v zastavěné oblasti, kde jsou domy jeden vedle druhého. Neuvěřitelné je, že sousedé prý s hlučnou zábavou mladého pilota problém nemají. Právě naopak. Jediný, kdo má problém, je jeho manželka. Jak také jinak… Prý svého muže v takové hlučné a často ne moc vonící zábavě podporovat opravdu nemůže. I když se u toho tvrzení usmívala, což uvidíte na videu, něco nám říká, že ten úsměv moc upřímný nebyl.

1.11.2018 12:58| autor: Anna Russová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist