Michael Schumacher se před dvěma roky zranil, jeho stav se (bohužel) stále nemění

Mnoho spekulací a jedno jediné přání, aby se Schumi uzdravil. Pozitivní komentáře bohužel zatím nejsou na pořadu dne.

Ani ten, kdo nepřál Schumacherovi vítězství na závodní dráze by jistě nechtěl, aby jeden z nejlepších automobilových závodníků všech dob, ale také filantrop a mecenáš, skončil tak, jak skončil. Asi netřeba připomínat, že před dvěma roky vyjel Schumacher v zasněžených Alpách mimo sjezdovku, kde narazil hlavou na kámen. A pak cesty po nemocnicích, koma, domácí ošetření… A po čase pozitivní zprávy o zlepšení jeho stavu, obratem dementované.

I dnes je okolí Michaela Schumachera skoupé na slovo a snad je to tak i správně, co prosakuje na veřejnost, jsou informace o vysokých nákladech na léčbu Michaela Schumachera v jeho vile na břehu Ženevského jezera, hovoří se o cca 4 milionech Kč týdně a postupném rozprodávání rodinného majetku.

My za Autoweb se nechceme nijak přehrabovat v detailech, to přenechme bulváru a s osobním přáním, aby se Michael Schumacher uzdravil, popřejeme jemu i jeho rodině hodně sil do budoucnosti. Uzdravení a návrat do života v co nejpřirozenějším stylu by si Michael Schumacher za to, jak sám pomáhal potřebným a těm, kteří neměli tolik štěstí jako on, jistě zasloužil.

29.12.2015 4:10| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist