Michael Schumacher na dámském záchodě, s prstem v nose a další pikantní legrácky

Zdravotní stav fenomenálního jezdce a mnohonásobného mistra světa F1 se bohužel stále nelepší. Připomeňme si ho netradičními momenty ze zákulisí Formule 1.

Michael Schumacher jen pár dnů před svými narozeninami upadl po nehodě na lyžích a zranění hlavy do kómatu a od té doby se bohužel neprobral. Jeho zdravotní stav se evidentně nelepší (předpokládáme, že kdyby ano, tyto informace by byly oficiálně vypuštěny do světa), zájem o jeho osobu tak utichá.


Logicky, protože pokud se neřeší krev, sex nebo milionové dědictví, veřejnost je v podstatě hluchá. Ne odborná veřejnost, ne jeho fanoušci, mezi které se my v redakci počítáme. Jistě – Schumi se ne vždy choval na trati seriozně, za vítězství se rval hlava nehlava, ale v soukromém životě platil za velkého mecenáše, člověka s velkým štědrým srdcem a otevřenou peněženkou. Na charitu věnoval ze svého soukromého jmění desítky milionů. A byl vtipný.

Promiňte ten minulý čas, ale teď bohužel vtipný není, jakkoli všichni doufáme, že zase někdy bude, uměl si udělat legraci sám ze sebe, dokladem může být jeho účinkování v britském TopGearu anebo role závodníka ve filmu o Asterixovi a Obelixovi. My tady teď máme nějaké záběry, které ovšem nevznikly pod taktovkou režisérů a scénáristů, „napsal“ je sám život. Schumi na dámských toaletách, Schumi, jak se dloube v nose, Schumi s jazykem venku a rukou v kalhotách.

Možná trochu vulgární téma, nicméně považujeme za vhodné v době, kdy se o Schumacherovi nemluví jinak než v souvislosti s jeho zraněním anebo vůbec, připomenout i jeho lidskou, odlehčenou a veselou stránku.

Stále věříme v jeho uzdravení – čert vem návrat na závodní okruh, návrat do života by úplně stačil, a pokud na Michaela Schumachera myslíme, tak s patřičnou úctou, i s vědomím, že to za jeho éry byla v F1 velká legrace.

22.5.2014 9:15| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist