Jaký dárek věnovat vášnivému motoristovi? Kalendář s jeho vysněnými auty!

Jaký dárek potěší vášnivého milovníka aut? V ideálním světě by to určitě bylo nějaké to auto. A dál? Znáte modely aut, které se mu opravdu líbí? Sestavte z nich fotokalendář!
fotokalendar-1100x618.jpgCelá galerie 2 Zdroj: Reptisk.cz

Fotokalendář je praktický a potěší

Ideálním dárkem je něco originálního, nemusíte se totiž bát, že někdo jiný přinese na oslavu úplně tu samou věc. Měl by být taky od srdce a ideálně praktický, aby neskončil někde na dně šuplíku. Tohle všechno hravě splní fotokalendář sestavený na míru tomu, komu bude sloužit. Když jde o rybáře, měly by v něm být ryby, milovníky přírody potěší krajinky, motoristu zase auta.

No jo, ale kde takový kalendář sehnat?

Nejlepší je vytvořit ho. Kalendáře s auty sice na pultech obchodů najdete, je tam ale taková všehochuť obrázků. Navíc může stejná věc napadnout i někoho jiného a co se dvěma stejnými kalendáři?

Jak fotokalendář s auty vytvořit? Není to složité?

Věřte nám, že není. Kalendář jako takový vytiskne tiskárna, vaším úkolem je vybrat typ, formát a obrázky, které do něj umístit. Jak na to krok za krokem?

Krok první: Zvolte typ a formát kalendáře

Nabídka na trhu kalendářů sestavených z vlastních obrázků je skoro stejně široká jako nabídka sériově vyráběných kalendářů. Vybírat můžete mezi závěsným, stolním a plánovacím kalendářem v několika velikostech, u stolních kalendářů si taky můžete vybrat, zda bude měsíční, dvoutýdenní nebo týdenní.

Krok druhý: Najděte si obrázky, které do kalendáře umístíte

Asi nejnáročnější část z celého procesu. Najít přesně ty fotografie, které by tam obdarovaný chtěl mít. S touto fází začněte s dostatečným předstihem, ať pak nejste ve stresu. Obrázky si shromážděte na jedno místo. Usnadníte si tak další krok.

Víte, že na každou stránku kalendáře patří alespoň jedna fotografie, klidně jich tam ale můžete dát i víc?

Krok třetí: Sestavte kalendář

O formátu je rozhodnuto, obrázky máte. Co dál? No přeci začnete ten kalendář sestavovat. Otevřete si aplikaci na tvorbu fotokalendáře, nahrajete tam fotky a uspořádáte je. Můžete je na stránky různě poskládat, měnit jim velikost, upravovat je, vybrat jim pozadí.

Náš tip: Jakmile kalendář sestavíte, projděte si, zda je vše podle vašich představ.

Krok čtvrtý: Objednejte ho!

Máte hotovo? Překontrolovali jste jednotlivé listy a s výsledkem jste spokojeni? Teď už stačí kalendář objednat a počkat si, až vám hotový přijde domů.

Náš tip na závěr: Chcete krásný a opravdu kvalitní kalendář, který něco vydrží? Objednejte si ho u tiskárny Reptisk.cz, která má s tiskem víc než 29 let zkušeností.

10.9.2021 12:01| autor: Komerční prezentace | zdroj: Reptisk.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist