Genevo One (2015): Začínáme testovat radarový detektor

Začínáme testovat antiradar Genevo One, který podrobíme několika testům a možná se dostaneme i do křížku se zákonem.
genevo-one-2015-zaciname-testovat-radarovy-detektor.jpgCelá galerie 11 Zdroj: archiv redakce

Dopravní policie stále nakupuje nové civilní vozy, se kterými bude tajně měřit rychlost, celá dálniční síť se s vysokou pravděpodobností dočká úsekového měření a úřady budou mít nově až dva roky na projednání přestupku. Zkrátka se opět utahují šrouby dopravní nesvobody.


Proto je dobré být o krok napřed a tak v následujících týdnech budeme podrobovat testům přenosný radarový detektor Genevo One se zabudovaným GPS modulem a hlasový výstupem v českém jazyce, který by měl dokázat spolehlivě detekovat jak klasické radary, tak úseková měření, kamery na červenou a dokonce také indukční smyčky na celém území Evropké unie.

  • obrázek1
  • obrázek2
  • obrázek3

Zobrazit všechny fotografie

Výrobce také slibuje minimum falešných poplachů a dobrou citlivosti na radary typu Ramer, které jsou v řadách českých policejních sborů stále hojně rozšířené. Vhodný je hlavně pro městský režim s množstvím stacionárních měřičů rychlosti nedetekovatelných klasickým antiradarem, ale neztratí se ani v mimoměstském provozu a na dálnici.


17.9.2015 12:00| autor: Hugo Kottás

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist