Galerie: Jak to vypadá v zákulisí společnosti OMP?

Vybavení a kombinézy pro všechny možné druhy motoristického sportu, třeba i se značkou Škoda. A vedle toho zasedačka, po které touží zřejmě v každé firmě...

Znáte OMP Racing? Pravděpodobně, pokud se alespoň částečně zajímáte o automobilový sport, tak zcela jistě. A jde-li o zájem nad rámec sledování sportovních přenosů u televizní obrazovky, tak pravděpodobnost, že máte s některým z produktů značky OMP osobní zkušenost, je velmi vysoká.

OMP Racing Spa je italská společnost založená v sedmdesátých letech dvacátého století, zkratka znamená v překladu něco jako Dílna Mechaniků Percivaleových, firmu totiž založili tři bratři tohoto jména.

Stopa v motorsportu je obrovská, OMP najdete v přímém spojení s těmi největšími jmény historie, namátkou se od Roberta Kubici, Alexe Zanardiho dostanete třeba k Peteru Solbergovi či samotnému Michaleovi Schumacherovi, tedy je zřejmé, že o mistry svět nemá „stáj“ OMP nouze.

My máme možnost podívat se do zákulisí společnost díky české společnosti Speedpro, která je dovozcem a prodejcem sortimentu značky OMP. Tedy nejenom OMP, v galerii najdete také fotky z návštěvy společnosti Alpinestar.

A těmito dvěma značkami sortiment Speedro samozřejmě nekončí, sídlo, respektive sklad nedaleko Plzně nabízí sortiment mnohem, mnohem širší, včetně výrobků distribuovaných pod vlastní značkou.

Plzeňské Speedpro pravidelně navštěvuje své dodavatele, ať už jde o o italské partnery, anebo třeba partnery z Francie, a díky tomu zde máme unikátní možnost podívat se, jak to vypadá v místech, kam se obvykle běžný smrtelník, rozumějte koncový zákazník, nedostane.

Tak třeba konferenční místnost – umíte si představit, že přijedete na jednání, anebo jako zaměstnanec na poradě, a u OMP budete za stolem v něčem jiném, než v anatomických sedačkách?

zdroj: Speedpro

14.2.2017 1:20

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist