Ferodo uvádí na trh novou řadu brzdových třmenů

Uvedení novinky nepředstavuje jen tak nějakou drobnost, ale rozšíření portfolia kompletním sortimentem brzdových třmenů o více než tisíc dílů

Brzdy jsou, společně s pneumatikami, podle nás tou nejdůležitější součástí auta. „Vždy“ se nějak rozjedete, ale důležité je udržet auto na silnici a pak zabrzdit. V té souvislosti je dobrá zpráva, že společnost Federal-Mogul Motorparts, divize Federal-Mogul Holdings Corporation (NASDAQ: FDML), oznamuje další rozšíření sortimentu brzdových komponent v kvalitě originální výbavy značky Ferodo.

Nově pod ní uvádí na trh kompletní sortiment brzdových třmenů. Po významném rozšíření sortimentu hydraulických komponent a lanovodů, o něž se řada Ferodo rozrostla začátkem loňského roku, byla nabídka značky Ferodo doplněna o více než 1300 třmenů, které pokrývají modely všech hlavních výrobců vozidel. Díly prošly náročnými testy, aby bylo zaručeno, že při každém sešlápnutí brzd budou poskytovat jak maximální výkonnost, tak i pohodlnou obsluhu. Na repasované díly se vztahuje stejná záruka a poprodejní služby, jako na nové produkty značky Ferodo.

Všechny díly jsou pečlivě čištěny, kontrolovány a renovovány, aby byla zajištěna taková úroveň bezpečnosti a jakosti, jakou zákazníci značky očekávají. Díly jsou také v zájmu jejich plné dohledatelnosti označeny s cílem ujistit zákazníky o jejich naprosté spolehlivosti. „Ferodo je známé špičkovou odborností v oblasti třecích materiálů a schopností vyvíjet brzdové komponenty prémiové kvality,” řekl Silvano Veglia, ředitel marketingu brzdových komponent pro aftermarket v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika.

„Rozšíření řady si vyžádali servisy a mechanici, kteří chtějí získávat všechny brzdové díly od jediné prémiové značky, o níž vědí, že se na ni mohou spolehnout.” Nabídka výrobků značky Ferodo již byla doplněna také o portfolio brzdových bubnů a v dalším období se budou jednotlivé řady výrobků a počet modelů, pro něž jsou určeny, dále rozšiřovat. Plný sortiment brzdových třmenů je k dispozici u prodejců a byl zařazen na TecDoc, do elektronického katalogu Ferodo.com a na FMeCat.

zdroj: Federal-Mogul

1.12.2016 8:13| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist