Chcete se zlepšit? Kurz sportovní jízdy je za dveřmi.

Cvičení dělá mistra a u cvičení s mistrem to platí dvojnásob. A Martin Semerád mistr svého oboru je.

Centrum kurzů bezpečné jízdy na autodromu v Sosnové u České Lípy připravilo pro zájemce řidičské školení novinku v podobě kurzu sportovní jízdy, který je zaměřen na poznání možností a vlastností jejich automobilů. Základem je individuální přístup k účastníkům a kromě instruktora Centra kurzů bezpečné jízdy Miroslava Kláska je školitelem také úspěšný jezdec rally Martin Semerád.

ČTĚTE TAKÉ: První jízda – Ford Focus ST 2012

Kurz je určen pro zájemce, kteří si chtějí vyzkoušet jízdu na okruhu, nácvik správné techniky průjezdu zatáčkou, správného způsobu brzdění a  jednotlivé úkony při intenzivním brzdění, brzdění a řazení před zatáčkou, předjíždění a míjení vozidel, zvládnutí a řešení různých druhů smyků, odhad správné nájezdové rychlosti, délky brzdné dráhy v závislosti na rychlosti a  adhezních podmínkách, A navíc je tady možnost projet se po dráze v okruhovém závodním voze Ford Fiesta.

Harmonogram ve zkratce? Ráno příjezd na autodrom, coffebreak a teoretická část s výkladem na učebně. Pak praktická část na dráze (asfalt, smykové plochy, atd,) Po obědě jízdy s okruhovým vozem Ford Fiesta a pak individuální jízdy s instruktorem v autech účastníků. Chcete jet? Nejbližší termín je 26.června 2012, cena kurzu je 5 900 Kč a více informací najdete na webu pořadatele.

Autoweb.cz

20.6.2012 9:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist