Původní dotaz:pokud je na začátku obce

Původní dotaz:Dobrý den.Pokud je na začátku obce "cedule" zóna 30 platí pro celou obec,ale pokud při opravě-rozšíření chodníku je firnou tato cedule odstraněna,kde končí toto omezení – zóna.- tam kde by měla končit- vjezdem do další obce- nejbližší křižovatkouDěkuji.sevcik, 8. červenec 2009, 14:07Odpověděl: , 19. červenec 2009, 21:40 Ne, neplatí. Platí jen k nejbližší křižovatceNový dotaz:Čtu to zleva zprava a porát mi tam něco nesedí, pane doktore.1.Není to tak, že když "je firmou tato cedule odstraněna", tak tím pádem žádné omezení ve smyslu odstraněné cedule neexistuje?2. I kdyby měl pisatel na mysli odstranění cedule "konec zóny nebo konec obce" – myslím že značky "zóna" značí zónu a tudíž by jejich platnost neměla rušit křižovatka, ale začátek a konec zóny.Díky za vysvětlení.

Odpověď

Beru zpět, nedočetl jsem to do konce.Pokud tam značka není, tak samozřejmě platí standardní 50ka. Jinak zonu ruší až konec zony, souhlas.

26.7.2009 8:42

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist