Podání žaloby

Dobrý den pane doktore, děkuji Vám za odpověď. Asi bylo chybou , že jsem se neodvážil Vás požádat o pomoc jako kolega tazatel dnes. Proto se ještě ptám, jestli bych také mohl zaslat podklady pro zvážení šance případné žaloby. Ještě podotýkám, že zamítnutí mi bylo doručeno 20.1.2014. Děkuji Vám za odpověď a (možná předčasně) připojuji adresu maskandazavináčseznam.cz Pokud je moje žádost příliš troufalá, pak se omlouvám. S pozdravem Pavel H.
bylo mi zamítnuto odvolání za 65km/h, stanoviště radaru a současně odchyt 30 m před označením konec obce. Hlaním argumentem odvolání bylo neprokázání MZ přestupku, 1.st ho v rozhodnutí ani nezmínil. KÚ s odkazem na 5 As 103/2011 „zastává názor, že MZ byl naplněn“… Předpokládal jsem, že to KÚ vrátí 1.st., bohužel… Má smysl to žalovat ? Děkuji za odpověď.
Neznám ten případ, takže takto se k tomu nemohu vyjádřit. Na to je nutné posoudit celý spis, včetně argumentace, které byla v předcházejícím řízení použita.

Odpověď

Jistě, můžete, dejte sem na sebe email.

25.2.2014 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist