Pánové, vážně zde nelezou jen neználci!

Pane doktore, v jedné z diskusí pod jedním z Vašich nicneřešících článků jste mi odpověděl, že pokud „vás někdo v poradně nachytá na hruškách“ a dokáže, že se v odpovědi pletete, jste schopen to údajně přiznat. Uvědomujete si vůbec, že pro svou slepou nenávist k policii a úřadům často prostě jen tak od boku plesknete odpověď, jen aby policajt za každou cenu zůstal tím zlým, či neschopným? Uvědomujete si, že když se Vás člověk zeptá, jestli má povinnost zajistit si u hospody kolo před krádeží, protože zaplatil za to pokutu a Vy mu odpovíte doslova: (Je to naprostý nesmysl. Žádnou takovou povinnost ve vztahu k jízdnímu kolu nemáte a ani nemáte povinnost hradit policii náklady na to, že „by byly zbytečně zatěžováni“), že ten člověk schválně může policajty na Váš popud znova provokovat a znova dostat pokutu? Víte, co jste mi napsal, když jsem Vás včera vyvedl z omylu a citoval přesně, že policie pokutovala v souladu se zákonem? (Ano, tohoto ustanovení jsem si vědom, nicméně mi jeho aplikace na jízdní kola přijde z hlediska výkladu jako příliš extenzivní.) Děláte si z lidí prdel? Tomu říkáte UMĚT PŘIZNAT CHYBU? Místo toho, abyste jako výše prezentovaný ŠPIČKOVÝ právník odpověděl dle zákona, že policie postupovala správně a tazatel by měl být vděčný, že odvezli právě to jeho dvacetitisícové kolo, aby ho tam za chvíli neměli s hlášenou krádeží, tak sprostě, s nenávistí sobě vlastní nakydáte na policajty hnůj! Tomu říkáte profesionální přístup „dopravního experta? PS: pokud si myslíte, že tato moje výtka jednoduše neprojde cenzurou redakce, ujišťuji vás, že na tento Váš absolutní neprofesionalismus upozorním v některé z diskusí, kde mě (zatím) nemůžete neuveřejnit.

Odpověď

To, že se Vám ten výklad nelíbí, je jen Váš problém. Policajti, co "kradou" kola, a ještě si k tomu vymýšlejí argumentaci, mne nepřesvědčují.

5.10.2013 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist