Děkuji za odpověď na můj předchozí

Děkuji za odpověď na můj předchozí dotaz. Jen upřesním, že při udělení blokové pokuty se strážník podle svých slov díval do registru a v předchozích 12 měsících nic nenašel a já jsem také nikdy nebyl pokutován za stejný přestupek ani mě nikdo nevyzval k nějakému projednání přestupku (kdyby mě někde změřili a já o tom nevěděl). Dotaz zní, zda se mám osobně dostavit k projednání přestupku, nebo zaslat dopor. dopis s vysvětlením, přestupek byl vyřízen blokově a počkat co oni na to. Pokud už se mnou jednou zahájili správní řízení (výzva k podání vysvětlení) a já zaplatil předtím blokově mohou mi naúčtovat 1000 za spr. řízení když jsem přestupek předtím uznal a zaplatil blokově? Nebo se mám dostavit a vyslechnout si co se jim nelíbí a v případě že vytáhnou něco jiného pak zahájit další adekvátní kroky s právníkem. Mohu se nějak jinak dovědět (z nějakého registru) zda nemám nějaký jiný přestupek z kterého mi zatím nedošla obsílka? Co by jste radil? Děkuji za odpověď.

Odpověď

S ohledem na to pochybení při předcházejícím řízení bych se raději dostavil a zjistil aktuální situaci ze spisu na místě. Podle stavu bych pak volik další postup.

29.10.2012 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist