Chtěla jsem se zeptat: loňského roku

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat: loňského roku byl můj syn napaden a zbit městskou policií s tím, že když to ohlásí nechají mu sebrat ŘP.Musel proto podepsat cituji: Zápis z podání vysvětlení,kde se musel přiznat asi ke 3 přestupkům(mimo působnost obecní policie). Jako rodina jsme na něpodali trestní oznámení,toto bylo řádně šetřeno policií ČR a případ převzal státní zástupce a byla na ně letos v březnu podána obžaloba k okr. soudu. Celý rok po tomto oznámení nás tito strážníci šikanují a vyhrožují, nejvíce mého syna.Stížnosti vedení města ignoruje s tím, že musíme čekat jak dopadne soud. Je to to pravda? Opravdu je starosta obce nemůže odvolat,obzvlášť když už jsme na ně podali další 4 stížnosti? Nebo máme podat nové trestní oznámení? Policie ČR o tom ví, protože jsme ji ke všem těmto případům volali a jsou tedy o tom záznamy.Nevíme jestli tedy máme zase čekat, až někoho z nás opět zmlátí. Mému otci vyhrožovali, že ho nechají zavřít. Připadá mně, že opravdu obyčejný člověk nemá nikde dovolání a tito neřádi jen zneužívají své funkce. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Odvolání strážníků je v kompetenci starosty, takže ho k jejich odvolání, dokud neskončí soud v jejich neprospěch, nepřinutíte.

30.4.2011 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist