Špatně vidíte? Potřebujete Porsche!

P8134, nejnovější model značky, má dvě skla, ale ani jednoho koně.

Někteří, nás v to počítaje, by rádi viděli Porsche coby značku zasvěcených nadšenců a vynikajících sportovních řidičů. To by bylo sice pěkné, jenže kdyby Porsche opravdu lovilo jen v těchto vodách, přišlo by rychle na buben. Pravdou je, že většina majitelů jsou dobře situovaní pánové s rozvinutou krizí středního věku a potřebou demonstrovat své společenské postavení.

Společenské postavení ovšem nevybudujete ve dvaceti, nebo to alespoň není běžné. Pokud jste našetřili na Porsche, v civilizovaném světě to většinou znamená, že jste předchozích dvacet let pracovali od nevidím do nevidím, zhusta při chatrném osvětlení. Proto je docela dobře možné, že vám už zrak neslouží tak dobře jako dřív. Ale máme pro vás dobrou zprávu: vaše bankovní výpisy budou znovu čitelné s těmito brýlemi. Model P8134 má kvalitní skla, titanové obroučky a opravdu cool design.

Ale pozor! Nedoporučujeme používat zároveň s tím druhým Porsche, které máte doma. Jsou to brýle na blízko, takže byste mohli skončit v nejbližším kandelábru a pochroumat si jak nárazník, tak titanové obroučky.

autoweb.cz

23.1.2008 9:52
Více o tématu: Porsche

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist