Soutěž: Vyhrajte svezení v závodním Radicalu!

Soutěžte o jízdu na místě spolujezdce v závodním speciálu Radical SR4LE na okruhu v Mostě.

O co se hraje?

Můžete vyhrát 5x svezení na místě spolujezdce v závodním speciálu Radical SR4LE s motorem 1,4 l o výkonu 210 koní a hmotností 490 kg. Samozřejmě dostanete ochrannou kombinézu a helmu.

 

Kdy a kde se svezu?

Svezete se toto Velikonoční pondělí 5. dubna mezi 9. a 16. hodinou (po dohodě) na okruhu v Mostě v rámci dne Klubu sportovních aut, kdy se jede i první závod seriálu Radical Czech Cup.

 

Co pro to mám udělat?

Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku, která zní:

Kolik bodů do šampionátu RCC získá pilot, který dokončí závod na třetím místě?

Nápověda zde: www.sr4le.eu

 

Kam a jak mám poslat správnou odpověd?

Odpověď pošlete na adresu redakce@autoweb.cz

E-mail s odpovědí označte předmětem „Radical“ (bez uvozovek). Zároveň uveďte své jméno, adresu a telefon, abychom vás mohli kontaktovat. Soutěžní e-maily bez správného předmětu nebo bez jména a adresy nemohou být do soutěže zařazeny.

 

Kdo vyhraje a kdy se dozvím výsledky soutěže?

Vítězem se stanou soutěžící, kteří odpoví správně jako 155., 255., 355., 455. a 555. v pořadí. Výsledky soutěže vyhlásíme ve čtvrtek 1. 4. 2010 ve 12:00. Odpovědi, které přijdou po tomto datu a termínu nebudou již do soutěže zařazeny.

 

O Radical Czech Cup

Radical Czech Cup (RCC) je jedinečný seriál deseti závodů konajících se v pěti dnech v rámci akcí KSA (Klubu sportovních aut) určený hlavně pro vozy Radical SR4LE. Vozy jsou rozděleny do dvou kategorií a to od 1340 ccm do 1650 ccm a nad 1650 ccm. Závodní den má trénink od 10 h až do 16 h. V rámci tréninku si závodníci zajedou kvalifikační čas, dle kterého pak startují do závodu. V 17:05 bude start do závodu. Závod trvá 20 min. Do prvního závodu se závodníci řadí dle časů z kvalifikace. Pro větší atraktivnost závodů se do druhého závodu řadí jezdci v opačném sledu výsledků z prvního závodu do 6 místa. Vyhlášení výsledků pak probíhá po dojetí obou závodů, a to najednou.

Po odjetí všech pěti závodních dní (celkem 10 závodů) bude vyhlášen absolutní vítěz a ten bude zapsán na putovní pohár RCC.

K závodění na RCC je zapotřebí pouze okruhová licence NRDL, lze i FIA B (nemusí být aktuálně platná), dále je nutná formulová homologovaná helma a homologovaná ochranná kombinéza.

Termíny závodů RCC:

5. dubna – Most

21. dubna – Slovakiaring

17. června – Brno

29. července – Most

22. září – Brno

autoweb.cz ve spolupráci s Radicalczechrepublic.com

29.3.2010 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist