Auto Kelly náhradní díly distribuuje na českém trhu už 20 let

Žluto-černý distributor náhradních dílů na vozidla slaví 20. výročí působení na českém trhu a rozšiřuje své služby.

Když společnost v roce 1994 vznikala, těžko někdo mohl doufat v to, že za dvacet let se vypracuje na jedničku mezi distributory náhradních dílů na auta a podaří se jí získat 30% podíl na českém trhu, bude obsluhovat zákazníky ze 70 prodejen a nabízet v nich 850 000 různých produktů. Mezitím charakteristické žluto-černé logo dále expandovalo také na Slovensko a do Bulharska.


V současné době také rozšiřuje svou síť partnerských opraven, když spolupracuje s více než svěma stovkami nezávislých autoservisů a snaží se tak nabídnout zákazníkům plnohodnotnou alternativu k autorizovaným servisům. Zajímavostí je, že 94 % návštěvníků značkových opraven netuší, že díky tzv. „blokové výjimce“ mohou se svým vozem v záruce navštěvovat nezávislý servis, pokud se dodrží podmínky montáže kvalitativně rovnocenných dílů a použití pracovních návodů schválených výrobcem. Více než polovina zákazníků se obává právě ztráty záruky na vozidlo.

  • obrázek1
  • obrázek2
  • obrázek3

Zobrazit všechny fotografie

Inovaci v elektronické oblasti představuje nově spuštěná aplikace MOJE GARÁŽ pro maloobchodní zákazníky. Na základě online registrace „zaparkujete“ své vozidlo do virtuální garáže, ve které potom máte přehled o důležitých termínech jako nastávajících servisních prohlídkách nebo blížícím se konci platnosti technické kontroly. Kromě toho, že tato aplikace funguje jako obdoba elektronické servisní knihy, přináší i odměny v podobě výhodného nákupu náhradních dílů pro zaparkovaný vůz prostřednictvím jednoho kliknutí.

Pro své partnery zase vybudovala nové multifunkční Tréninkové centrum, které nabízí zázemí pro kvalifikovaná školení a zprostředkovává aktuální odborné a technické informace z oblasti autoopravárenství. Kromě nově získaných vědomostí je součástí centra také plně vybavená funkční dílna, zákazník tak má možnost postupně navštěvovat navazující kurzy stále vyšší úrovně, v praxi si je vyzkoušet a po absolvování daného bloku získat Zlaté osvědčení specialisty pro konkrétní oblast služeb.

19.9.2014 9:15

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist