JUDr. Tomáš Beran

Potvrzení o zdravotní způsobilosti

13. 4. 2017

Velikost textu: a a a
Dotaz:

Dobrý den, pane doktore, kolega v práci tvrdí, že jako řidič autobusu musím chodit k lékaři pro potvrzení o zdravotní způsobilosti každý rok. Já měl za to, že každý rok až po dosažení 50. let věku a před dosažením 50. let věku každé dva roky. Jak to prosím je? Děkuji za odpověd'. Honza

Odpověď:

Viz článek na toto téma v sekci Právní poradna. http://www.autoweb.cz/pravni-poradna/pravidelne-lekarske-prohlidky/articles.html?id=3784



Komentáře k dotazu

Tento článek nikdo nekomentoval, buďte první.

Stočený tachometr Právní poradna | vydáno včera v
Přestupek ano / ne Právní poradna | vydáno včera v
parkovani na zastavce Právní poradna | vydáno včera v
Přepis vozu neproveden. Právní poradna | vydáno včera v
vyřezení vozidla z registru Právní poradna | vydáno včera v
kopě auta z ciziny Právní poradna | vydáno včera v
Potvrzení o zdravotní způsobilosti Právní poradna | vydáno 13. 4. 2017
č. 361/2000 sb., §25 odst.3 Právní poradna | vydáno 13. 4. 2017
Sledovaný přestupek Právní poradna | vydáno 13. 4. 2017
Divné parkování Právní poradna | vydáno 11. 4. 2017

Chtěli byste se projet?

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

© 2000 - 2017 Media Marketing Services a. s. Perucká 7 120 00, Praha

Přihlašte se k odběru newsletteru Autoweb.cz!

  • Získáte informace o žhavých novinkách ze světa aut
  • Budete mít možnost účastnit se soutěží o atraktivní ceny
  • Zajistíte si neustálý přístup k informacím o autech z domova i ze světa
  • Nepřijdete o žádné důležité informace ze světa automobilismu
  • Užijete si pravidelná redakční videa, reportáže a videotesty
Odběr novinek lze kdykoliv odhlásit
TOPlist