Ruský medvěd si otevřel Ford Focus jako konzervu, podívejte, co z něj zbylo

Nechávat něco dobrého k jídlu v autě zaparkovaném poblíž lesů, se může docela vymstít. Hlavně tedy v místech, kde operuje ruský medvěd.

Kromě vodky, balalajky a dnes už asi i Mercedesu patří k neodmyslitelným ruským národním symbolům také medvěd. Ten, který žije ve stínu Leninovy sochy, je podle googlu proslulý třeba tím, že „tamní hřbitovy využívá jako obrovské zásobárny jídla“ nebo že „je závislý na čichání leteckého paliva“. Jestli to je pravda, opravdu nevíme, nově se však v titulcích dost možná objeví něco ve smyslu „ruští medvědi testují Fordy“.

Jde pochopitelně o nadsázku a z fotografií i videosnímku pořízených na místě činu se opravdu nedá stoprocentně říci, jestli stopy na karoserii a kolem vozu zanechal medvěd anebo parta ruských patřičně posílených mužiků, každopádně zpráva popisující tuto událost o tomto zvířeti mluví. Navíc také správci parků by vám pravděpodobně řekli, že není rozumné nechávat jídlo ve voze v oblastech, kde se medvědi vyskytují a toto by mohl být docela dobrý odstrašující příklad, proč to vážně nedělat.

zdroj: Carscoops

6.10.2014 9:13| autor: Miro Mihálik

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa aut a čtyř kol?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.
TOPlist