Co nabízí prodejce ojetých vozů po operativním leasingu? Být druhý se vyplatí!

Sháníte auto, ale nemáte peníze na nové? Bojíte se koupit vozidlo z bazaru, protože si nemůžete ověřit, v jakém je stavu? Spolehněte se na osvědčené služby solidní firmy. Jednou z nich je společnost Business Lease, která nabízí auta po operativním leasingu. 
perex_titulka-1100x618.jpg Zdroj: Business Lease

Proč si koupit vůz po operativním leasingu?

Koupí vozidlo ztrácí na hodnotě. Nákupem použitého vozidla, které nabízí autobazar, ale riskujete, že vám budou zatajena jistá fakta. Nesolidní prodejce může nezkušenému řidiči prodat auto, které je po nehodě a důsledky poškození mají vliv na funkci automobilu. Známé jsou i situace, kdy se přetáčí tachometry. I když se o tomto problému hodně mluví a díky tomu se tento nešvar vychytává, rozhodně zcela nevymizel. Jak tedy poznat, jestli je auto v dobrém stavu? Mnozí se orientují dle stavu najetých kilometrů. Ovšem to není směrodatné. Některý řidič může vozidlo používat jen svátečně, ale v řízení je mizerný, takže i 30 000 kilometrů není zárukou kvality. Lepší je poohlížet se po vozidlech, která nejsou tak stará a měla jen jednoho majitele. Právě tyto výhody nabízí vůz po leasingu.

Jak koupit vůz po operativním leasingu?

Ptáte se, kde koupit auto po operativním leasingu? Vybírat můžete ze široké nabídky Autapooperaku.cz od Business Lease. Jejich automobily si nesou výhodu toho, že jsou pouze po jednom majitele a jejich stáří nepřesahuje čtyři roky. Historie auta je zdokumentovaná a v nabídce najdete pouze vozidla, která prošla řádným servisem. Nemusíte se tedy obávat skrytých závad způsobených neodbornou činností. Vy navíc sami dostanete kompletní záznam o technickém stavu a pojistných událostech. Solidní společnost vám navíc nabídne ještě před koupí nahlédnutí do historie vozu, abyste měli jistotu, že nekupujete zajíce v pytli.

Nemusíte se také obávat, že by vozidla po firemních klientech byla ve špatném stavu, jak se někdy mylně uvádí. Business Lease ví, jak si vše ověřit. K vozidlu jsou povoláni odborníci, kteří stav auta zhodnotí v prvním kroku na základě exteriéru a následně vše ověří podrobnou diagnostikou vozu.

Výhody nákupu vozu po operativním leasingu

Ojeté auto po operativním leasingu nabízí bezpočet výhod. Společnost poskytuje jednoduchou smlouvu, která nemá právní kličky. Transparentnější proces obchodu je výhodnější než koupě v autobazaru, stejně tak záruka ověřeného původu vozidla. Jako firma také můžete využít možnost odpočtu DPH nebo výhodnou nabídku financování.

Ojeté auto po operativním leasingu

Předmětem služby je prodej ojetých vozů, které se vracejí do firmy po konci operativního leasingu. Jako soukromá osoba jistě budete chtít auto, které vám bude spolehlivě sloužit a nebude ohrožovat vás, ani vaše blízké. Obdobně to je i v případě, kdy jste podnikatel a máte zaměstnance. Za jejich zdraví zodpovídáte, proto potřebujete spolehlivý dopravní prostředek, s nímž budou moci bezpečně vykonávat svou práci. V neposlední řadě také nechcete investovat do mnoha oprav, které by vyžadovala neověřená vozidla. Pořiďte si proto méně opotřebený vůz, u kterého je počáteční investice vyšší, ale nebudete neustále dávat dodatečné peníze za opravy.

Business Lease – Autapooperaku.cz
Peroutkova (naproti č. 35)
158 00 Praha 5
+420 228 880 713

28.9.2020 12:01| autor: Komerční prezentace | zdroj: Business Lease

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist