Mercedes zabil Adolfa Hitlera právem!

Paradoxu cestování v čase rozumíme, víme, že otázka viny a trestu ještě před spácháním skutku je složitá. Ale když jde o silničního piráta?!

Lehce kontroverzní reklamu na Mercedes, tedy přesněji řečeno na jeho bezpečnostní systémy, které umějí detekovat a eliminovat nebezpečí ještě před tím, než dojde ke kolizní situaci, asi znáte, nedávno proběhla médii. Je třeba poukázat na to, že jde o studentskou práci a ne oficiální reklamu automobilky.

Jak to chápeme my, problém zřejmě není v tématu jako takovém, ale v tom, že byl mladý Adolf, ještě před tím, než se stal kancléřem nebo alespoň malířem pokojů, slovy jiného Rakušana „terminován.“ Zabít dítě je špatné, i když jde o brutálního diktátora, světového tyrana a masového vraha non plus ultra.

Jenže věc se má tak, že si Adolf Hitler, když už bruslíme na poměrně tenkém ledě, fatální konec pod koly automobilu zasloužil. Byl to totiž silniční pirát!!! My jsme zapátrali v našem archivu a objevili jsme jednu starší informaci, která tuto skutečnost dokládá a dokazuje.

Hitler měl tak pokroucený charakter, že nejenže způsobil druhou světovou válku, ale navíc jezdil autem přes obec nepřiměřenou rychlostí. A co víc, pak toto své protizákonné jednání shazoval na své podřízené, vyhýbal se odpovědnosti a odmítal přijmout za svůj čin patřičný trest. Tohle nebyl žádný petrolhead, i když měl silné auto s benzínovým motorem a ne třeba diesel nebo plyn.

Krátký text uzavřeme zmínkou, že osobní automobil říšského kancléře, Mercedes Benz 770K byl v roce 1973 prodán v aukci za 153 000 dolarů a stal se ve své době nejdražším autem prodaným ve veřejné aukci. Krev, který ulpěla na prstech jeho majitele, paradoxně dodala automobilu na neskutečně vysoké hodnotě.

23.9.2013 4:40| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist