Dobrovolné sbory hasí s Kozlem už 15 let

Srdcem společenského života menších měst a vesnic jsou od nepaměti dobrovolní hasiči. Lidé jim říkají dobráci a spoléhají se na jejich pomoc nejen s hašením ohně, ale i s odklízením následků přírodních katastrof a udržováním komunitního života. Velkopopovický Kozel stojí po jejich boku a už 15 let je podporuje věrnostním programem Hasíme s Kozlem.
thumbnail_titulka-1100x618.jpgCelá galerie 6 Zdroj: Hasimeskozlem.cz, Velkopopovický Kozel

První sbory dobrovolných hasičů začaly v českých zemích působit už v polovině 19. století a velice rychle se staly nedílnou součástí společenského života prakticky v každé obci. Nyní sdružují v 7500 sborech více než 350 tisíc aktivních členů. Kromě pomoci profesionálním složkám při ochraně a řešení následků požárů a živelních pohrom, asistují dobráci i při rozvoji obce, organizují společenské akce a setkání pro místní obyvatele i návštěvníky. Dobráci jsou prostě všude tam, kde jsou potřeba.

Hasíme s Kozlem

Dobrovolní hasiči působí i ve Velkých Popovicích a pivovar si uvědomuje jejich nezastupitelnou roli v životě obcí. „Dobráci jsou skutečně dobrovolní, nikdo jim za jejich práci neplatí a všemu se věnují ve volném čase. Za to jim patří velký dík. I proto jsme se před 15 lety rozhodli podpořit je založením speciálního věrnostního programu Hasíme s Kozlem,“ říká Jiří Švancara, manažer značky Velkopopovický Kozel.

Program Hasíme s Kozlem v současné době sdružuje dobrovolné hasiče, kteří mohou celoročně soutěžit o atraktivní ceny. Prvních sto nových sborů, které se do programu od srpna přihlásí, dostane od Kozla na uvítanou sud s 30 litry Mistrova ležáku.

Poradili si s pandemií i tornádem

Dobrovolní hasiči významně pomáhali profesionálním hasičům i během loňského nouzového stavu a při odklízení následků letošního tornáda na Moravě. A jejich mimořádná aktivita nezůstala bez povšimnutí. Ocenili ji nejen lidé, ale i Kozel, který jim jako odměnu za práci během loňského nouzového stavu poslal téměř 1 600 sudů polotmavé 11 Kozel Florián. Po letošním zničujícím tornádu podpořil Velkopopovický pivovar dobrovolné hasiče znovu a odměnil je pivem po jejich těžké a záslužné práci.

Kozel dlouhodobě podporuje komunitní život v obcích a v rámci programu Hasíme s Kozlem vyhlašuje pravidelné výzvy, které hasiče motivují k oživení společenského života v obci. Aktuálně se dobráci účastní grilovací výzvy, do které posílají nejchutnější recepty pro letní grilování.

Na příští rok chystá Kozel pro dobráky plno dalších novinek a odměn.

3.9.2020 12:01| autor: Komerční prezentace | zdroj: Velkopopvický Kozel

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist