Dlouhodobý pronájem Driveto vás zbaví starostí a závazků

Dlouhodobý pronájem auta vám zbaví mnoha starostí i závazků. Že jste o něm ještě neslyšeli nebo stále věříte, že je výhodnější auto si koupit?
perex_titulka-1100x618.jpg Zdroj: Driveto

Vlastnit auto dnes znamená více starostí a velkou finanční zátěž. Málokdo má našetřeno tolik, že si může dovolit zaplatit z vlastní kapsy. A s půjčkou zase zaplatíte o mnoho více než je skutečná cena kupovaného automobilu. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro pronájem, žádné počáteční náklady nemáte.

Vyplatí se dlouhodobý pronájem finančně?

U dlouhodobého pronájmu od společnosti Driveto platíte pouze pravidelné měsíční nájemné a jednorázový startovací poplatek. Žádné další výdaje vás nečekají, Driveto club vám zajistí pravidelný servis, náhlé opravy, přezouvání pneumatik i havarijní pojištění. Nestaráte se ani o výměnu auta, když ho chcete přestat používat, jednoduše ho kdykoliv vrátíte. Nemusíte vymýšlet, komu a za kolik ho prodáte, abyste na něm moc neprodělali.

Příkladem toho, že se dlouhodobý pronájem auta skutečně vyplatí, je tento příklad s porovnáním, jestli koupit, nebo pronajmout auto Škoda Fabia. Už po pouhých dvou letech vychází pronájem výhodněji. Navíc bez jakýchkoliv starostí.

S autem můžete libovolně nakládat, nemusíte se o nic starat

Jediné, co vás u dlouhodobého pronájmu bude zajímat, je řízení a tankování. Pojištění, pravidelný servis, přezouvání pneumatik, nic z toho nemusíte řešit.

Velikou výhodou a rozdílem od operativního leasingu, jemuž se dlouhodobý pronájem může podobat, je možnost automobil kdykoliv vrátit. Nejste zavázáni k tomu užívat ho po určitou dobu jako tomu je právě v případě operáku. Tam musíte automobil platit po smluvenou dobu. Dlouhodobý pronájem vás zbaví závazků, můžete auto vrátit ve chvíli, kdy zjistíte, že potřebujete prostornější, už se bez něj obejdete nebo jen zatoužíte po jeho změně.

Co pro dlouhodobý pronájem potřebujete?

Stačí vám řidičský a občanský průkaz a představa o tom, jaké auto si chcete vybrat. Po ověření průkazů totožnosti a podepsání smlouvy můžete již za pár dní jezdit. Na nic nečekáte, všechna auta má totiž Driveto skladem. To je další rozdíl oproti operativnímu leasingu, kdy na svůj vybraný vůz můžete čekat i několik měsíců.

Driveto club momentálně nabízí širokou škálu automobilů, z nichž si vyberete, pokud toužíte po velkém výkonném i malém kompaktním modelu. Ceny přitom začínají už na necelých 5 000 Kč měsíčně. Pokud tak toužíte po tom, abyste auto měli pouze jako prostředek, který vám bude sloužit k dopravě, a nejste zaníceným fanouškem automobilismu, jenž by v garáži potřeboval mít své vlastní nablýskané auto, využít služeb Driveto clubu se vám rozhodně vyplatí.

17.2.2020 12:01| autor: Autoweb.cz | zdroj: Driveto

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist