Asociace prodejců použitých automobilů – autobazarů nabízí zapůjčení vozidel i s řidičem zdarma

Asociace APPAA požádala své členy o možnost zapůjčení vozidel i s řidičem, které by mohla využít státní správa nebo dobrovolné organizace k rozvozu zdravotnického materiálu nebo třeba potravin a léků seniorům nebo hendikepovaným.
thinkstockphotos-141951377-1100x618.jpg Zdroj: Thinkstock

„V současné situaci platí heslo ´Kdo rychle dává, dvakrát dává´, proto jsme požádali naše členy o zvážení možnosti zápůjčky vozidel i s řidičem, které by bylo možno využít například pro rozvoz roušek, případně potravin nebo léků seniorům a hendikepovaným,“ říká Petr Přikryl, předseda APPAA.

Podle Přikryla na sebe nenechala reakce prodejců dlouho čekat a například společnost Auto ESA nabídla deset dodávkových vozidel i s řidičem a to zcela zdarma. „Vozy jsme prostřednictvím APPAA nabídli Ministerstvu průmyslu a obchodu, resp. Ministerstvu zdravotnictví, které je může využít pro rozvoz zdravotnického materiálu, který právě v těchto dnech proudí do České republiky z Číny a je potřeba jej co nejrychleji distribuovat na potřebná místa,“ říká Pavel Foltýn, mluvčí společnosti Auto ESA.

Podle něj se ale může ozvat kdokoliv, kdo by měl o zápůjčku vozidel pro dobročinné účely zájem, a firma se bude snažit těmto potřebám, v rámci svých kapacitních a personálních možností, vyhovět.

23.3.2020 8:02| autor: Komerční prezentace | zdroj: APPAA
Více o tématu: APPAA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist