Ženevský autosalon je tady!

Čerstvé novinky a živé webkamery!

Největší automobilová událost jara je doslova za dveřmi. Jen co dopíšu tenhle článek, sedneme do auta a vyrážíme na tisíc kilometrů dlouhou noční jízdu do Švýcarska, kde zítra začíná první novinářský den 76. ženevského autosalonu.

Výstavní areál Palexpo se sice svou rozlohou ani zdaleka nemůže měřit s výstavišti, na kterých jsou pořádány podzimními autosalony v Paříži nebo Frankfurtu, ale přesto – nebo možná právě proto – se s nimi klidně může měřit svou oblíbeností.

Možná za to může sama Ženeva, krásné město z jedné strany obklopené štíty Alp a z druhé vlnami Ženevského jezera, možná stoletá tradice autosalonu ale je fakt, že díky sdružení všech expozic do jediné haly působí autosalon daleko útulnějším dojmem. Osobně ho mám možná nejradši, přestože v Paříži a Frankfurtu vždycky obdivovat fantastické obrovské pavilony a megalomanská show, která si automobilky v Ženevě dovolit nemohou.

To nejpodstatnější budou ale samozřejmě exponáty. O spoustě z nich už jsme vás informovali s předstihem, takže jsme je teď zpětně zařadili do rubriky Ženeva 2006, aby to bylo co nejpřehlednější.

Nemyslete si ale, že vás chceme odbýt prachbídným opakováním článků, které jste už četli. Už v průběhu zítřejšího a následujícího dne se připojíme živě přímo z ženevského Palexpa a přineseme vám ještě horké detailní fotografie Škody Roomster a všech dalších novinek.

A pokud do Ženevy sami dorazit nechcete nebo nemůžete a přesto byste chtěli nasát alespoň trochu té slavnostní atmosféry, mám pro vás řešení: na oficiálních stránkách ženevského autosalónu jsou k dispozici dvě živé webkamery, pomocí kterých můžete nahlédnou přímo do centra dění…

Oficiální stránky autosalonu

Webkamera 1, hala 4 a 5

Webkamera 2, hala 6

Honza Koubek

27.2.2006 7:58

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist