Dacia (opět) pokoří rekord v počtu vozů značky na jednom místě

Možná jste zaznamenali někdejší rekord s největším lidským logem. Jaké hranice překonají příznivci rumunsko-francouzské značky letos?
dacia-opet-pokori-rekord-v-poctu-vozu-znacky-na-jednom-miste-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Ti starší z nás pamatují vozy Dacia socialistické éry, nicméně před dvanácti lety se začala uvedením modelu Dacia Logan nová éra značky Dacia, přičemž dnes má značka Dacia globálně přes 4 miliony spokojených zákazníků. Česká republika? U nás je to pak téměř 70 tisíc zákazníků.

Právě v reakci na rostoucí popularitu této značky mělo v Čechách v roce 2014 premiéru celodenní setkání majitelů vozů Dacia pod názvem Dacia Piknik a tím se zrealizovala i u nás myšlenka společného odpočinkového dne, která se koná v mnoha zemích Evropy. Na první ročník této akce, která se uskutečnila v krásném prostředí volnočasových aktivit v Šiklově mlýně, přijalo pozvání téměř 4 tisíce majitelů vozů Dacia, druhý ročník v roce 2015 navštívilo již přes 6 tisíc návštěvníků.

Dacia Duster (od 2010)

Ojetá auta | vydáno 18. 11. 2012

Zmiňované rekordy se pak ve světě Dacia Pikniku staly již jakousi tradicí, již uvedené největší lidské logo či nejvíce zaparkovaných vozů jedné značky na jednom místě… Teď je tady další Piknik, přípravy na něj jsou již v konečné fázi a počty registrací na třetí ročník stoupají každým dnem. Pro účastníky letošního ročníku jsou opět připraveny desítky celodenních volnočasových aktivit, koutky pro děti, fotostěny, sharingboxy, soutěže pro malé i velké, westernová show i velký koncert Michala Davida.

Během dne se samozřejmě nezapomene ani na milovníky automobilů a je připraveno hned několik zajímavých akcí. Pro velký úspěch v minulém ročníku bude opět organizováno testování modelu Duster 4×4 na offroadovém polygonu, registrace na jízdy bude online na místě, aby nikdo nemusel čekat. V hlavním stanu bude velká expozice všech nejnovějších modelů výrobní řady Dacia.

Pozvání na Piknik přijali i naši profesní partneři, jakými jsou Alcar a Nokian. Pozvánku přijala i Markéta Krajčovičová, známá z televizní obrazovky jako Misscake. Nově budou nabídnuty soutěže pro celou rodinu pod názvem „Hrajte si s Dacií“. Tato zóna je tvořena soutěžními disciplínami spojenými s vozy Dacia a odměnou za jejich úspěšné absolvování budou lístky do tomboly.

Třetí ročník Dacia Pikniku se uskuteční v sobotu 10.června 2017 od 10:00 do 18:00 v prostorách jedinečného místa pro volnočasové rodinné aktivity v Šiklově mlýně (www.sikland.cz) Pro účast na této akci se majitel vozu Dacia přihlásí po obdržení pozvánky na internetové stránce daciapiknik.cz.

6.6.2017 12:45

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist