Cyklista v Praze zaútočil na Porsche – pomůžete ho identifikovat?

Z ničeho nic poškodil luxusní vozidlo a způsobil škodu několik desítek tisíc. Pomůžete nám ho vypátrat?
cyklista-v-praze-zautocil-na-porsche-pomuzete-ho-identifikovat-1100x618.jpg

K události došlo osmého května v křižovatce ulic Bucharova a Petržílkova. Zde zastavil přibližně v půl osmé večer řidič se svým Porsche Macan na červenou. Na zelenou pak začal přecházet po přechodu pro chodce mladík či spíše muž vedoucí horské kolo.

Tento chodec se ale před luxusním autem z ničeho nic zastavil a začal na řidiče ukazovat obscénní gesta. Poté ale následovalo něco mnohem více nepochopitelného. Hledaný, opět z ničeho nic, popadl své horské kolo a praštil jím do „haubny“, tedy kapoty motoru, sportovního SUV. Při tom způsobil škodu, která je momentálně vyčíslena na 50.000,- Kč.

Řidič napadeného vozu se domníval, že už je všemu konec. Vandal se po tomto „útoku“ totiž sebral a odešel na druhou stranu komunikace. Ve vteřině poškozený ale zjistil, jak moc se spletl.

Hledaný si totiž na druhé straně silnice pouze odložil své kolo a vrátil se zpět k autu. A opět následovala z jeho strany další nelichotivá gesta, která vandal doprovázel bušením pěstmi do kapoty motoru. Nakonec se „útočník“ otočil na podpatku a odešel neznámo kam.

Pomůžete útočníka identifikovat? Ozvěte se Policii ČR.

1.6.2017 12:18

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa aut a čtyř kol?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.
TOPlist