Američtí zloději si neberou servítky. Auta kradou za bílého dne

Zloději aut jsou velmi drzá sorta lidí, ale to, co předvedli američtí zlodějíčci opravdu nemá obdoby. Kradli za bílého dne už v ukradeném autě, a navíc byli ozbrojeni.
zlodeji-aut-amerika-1100x618.jpg Zdroj: Investigative Solutions

Tenhle příběh je takřka jako z filmu. Špatného filmu. Celý je natočen jen díky kameře v jednom ze zaparkovaných aut na ulici v Lakeview v New Orleans, která naštěstí byla zapnutá. Ta zachytila nejen gang mladých zlodějů aut při práci, ale také fakt, že tito mladíci jsou vzhledem k tomu, že jsou ozbrojeni, připravení takřka na vše.

Videi začíná příjezdem černého pickupu Ford F-150 do na první pohled zcela klidné ulice. Když pickup zastaví, vyskočí z něj dva mladici, přičemž každý se vydá na jednu stranu ulice. Jeden jde ke stříbrnému Fordu F-150 zaparkovanému na příjezdové cestě, a protože není zamčený, okamžitě do něj nasedá. Druhý, poté následován dalším kumpánem, zkouší kliky aut ostatních zaparkovaných aut, toho s kamerou nevyjímaje. A to vše za bílého dne.

Kromě stříbrného Fordu není žádné jiné auto odemčené, což mladým zlodějům vůbec nevadí. V rychlosti ho nastartují a z ulice odjíždějí. Na korbě auta bylo dokonce nářadí jeho majitele, který u domu, kde byl zaparkován, komusi opravoval dům. Nářadí se samozřejmě z auta zřítilo, což udělalo rámus, a proto se ta povedená banda zlodějů moc nerozpakovala a z místa rychle zmizela.

Velké překvapení čekalo jednoho ze zasahujících policistů. Když totiž uviděl záznam z kamery, doslova se mu zastavilo srdce. Ten černý Ford byl totiž jeho a byl ukraden jen chvíli před tímto činem o pár ulic vedle, kde policista bydlí.

A právě tento policista měl docela smůlu, protože čerstvě ukradený stříbrný Ford byl po pár hodinách nalezen v jedné z bočních ulic. Lehce poničený, ale vcelku. Policistům černý pickup stále zůstává v držení téhle zlodějské bandy, která jistě bude úřadovat dál. Neuvěřitelné, co myslíte?

2.7.2019 8:00| autor: Anna Russová | zdroj: Investigative Solutions

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist