Nestyďte se za svůj názor – sdělte ho všem

Na základě vašich připomínek jsme upravili možnosti vkládání příspěvků a komentářů nejen pod články, ale i do nového diskusního fóra.

Stejně jako auta prochází neustálým zlepšováním podle ohlasů zákazníků, i my se snažíme reagovat na vaše připomínky a posouvat Autoweb.cz blíže vašemu ideálu. Nyní jsme upravili příspěvky a komentáře pod články. Hned v hlavičce článku vidíte, kolik je pod článkem komentářů a také můžete jednotlivé komentáře hodnotit – buď palcem nahoru nebo dolů, podle toho, jak vám je názor dotyčného blízký. Tím samozřejmě pomůžete odhalit kvalitní komentáře od těch nekvalitních.

Zároveň nechceme do komentářů zasahovat, pokud to není nezbytně nutné pro udržení světového míru, protože je to prostor pro vás, kde se můžete svobodně vyjádřit.

A máte potřebu diskusi ještě více rozvést? Navštivte naše nově spuštěné fórum. Můžete zde vkládat příspěvky a názory na jakákoli témata, zakládat vlastní diskusní vlákna, vkládat obrázky a videa a sdílet názory s ostatními. Můžete nám (a ostatním) například napsat, co se vám na redakci líbí nebo nelíbí a můžete se vyjádřit k aktuálním tématům.

Věříme, že se vám i tyto drobné změny budou líbit a budete komentáře pod článkem a diskusní fórum hojněji využívat. Vaše názory nás zajímají.

1.11.2011 10:00| autor: Dalibor Žák
Více o tématu: komentář

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist