Kottás: BMW X6 Cabrio je skvělý nápad! Jenom špatně pojatý.

Včera jsme přinesli zprávu o možné podobě BMW X6, kdyby se v Mnichově rozhodli dát zelenou kabrioletu. Nic takového (alespoň prozatím) není na pořadu dne a obrázek je pouhou představou nadšeného ilustrátora Theo China, takže ať už se vám tahle představa líbí a toužíte po ní, nebo vás přímo uráží, není na pořadu dne se o ní bavit. Přivedla mě však na myšlenku, kterou bych rád rozšířil. Sportovně užitkový vůz by totiž kromě slova vůz naplnil alespoň další slovo ve svém názvu. Užitkový.

Možná si říkáte, že nám venku konečně po dlouhé době začalo pařit slunce a začala nesnesitelná vedra. Takže si možná říkáte, jestli mě za myšlnekou glorifikovat takovou zhůvěřilost jako BMW X6 Cabrio nestojí to horké počasí a nějaký prodělaný úžeh, jenom jsem se chvilkově pomátl. A vlastně ve výsleku může. Na tuhle myšlenku jsem však přišel jednoho dne, kdy mi nezbývalo nic jiného, než na cestu do práce usednout do postaršího rodinného Jeepu Cherokee.

suv nemam moc rad, jenom na tahani plataku, ale amerika a svoboda a tak

chyběla mi jenom otevřená střecha

10.6.2014 1:20

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist