Harley-Davidson slaví 110 let, přidejte se k oslavám!

Představovat světově proslulého výrobce motorek by bylo nošením dříví do lesa. Takže pojďme rovnou k věci a začněme chladit šampaňské.

Tohle bude velké, opravdu velké, Harley-Davidson slaví kulaté výročí a oslavy spojené s jubileem budou stát za to. Zúčastnit se můžete i vy.

Jubilejní 110. výročí, které se letos díky dvěma odvážným zakladatelům značky slaví, je spojeno s velkolepými oslavami, jež se pořádají napříč šesti kontinenty v různých zemích světa. Evropské oslavy vyvrcholí na Svatopetrském náměstí ve Vatikánu slavnostním požehnáním samotného papeže Františka přítomným motorkářům. Nás ale teď zajímají tuzemské oslavy.Stroje Harley-Davidson mají v Čechách dlouhodobou tradici, a tak veselice bude opravdu veliká a intenzivní. Hlavní oslavy proběhnou od 7. až 9. června v Praze v Tipsport Aréně, kde se bude konat třídenní akce s bohatým programem.

DOPORUČUJEME: Co by měl každý vědět o motorkářích?

Ne, nepůjde o uzavřenou společnost vyhrazenou pouze pro majitele značkových motorek, zváni jsou všichni příznivci Harley-Davidson, od motorkářů až po rodiče s dětmi. Na své si vážně přijdou jak vlastníci těchto strojů nebo skalní fanoušci, tak zájemci z řad široké veřejnosti.Chystá se velká spanilá jízda Prahou s řádově stovkami strojl, pak také výstava, kde se představí jak historické motocykly, tak horké novinky této sezóny, dál budou na programu bikerské hry, mnoho doprovodných večírků a vrcholem bude sobotní dvouhodinová multimediální show se vším, co k Harley-Davidson patří, následovaná závěrečnou afterparty v duchu bezstarostné jízdy.

Na webu pořadatele, www.110let.cz najdete kompletní informace o programu, časech, jednotlivých akcích, a také o cenách a prodeji vstupenek.

Autoweb.cz

25.4.2013 1:27

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist