AMG našlo originální způsob, jak dostat motiv zapálených gum na své příslušenství

Zaujmout dnes stále náročnější zákazníky je zatraceně těžké. Zdá se ale, že ten správný způsob našlo AMG, které velmi svérázným způsobem dostalo reálný motiv zapálených gum na sadu tašek a zavazadel z originálního příslušenství.
mercedes-amg-tasky-9-1100x618.jpg Zdroj: Mercedes AMG

Říkáte si, že v dnešní době počítačů a grafických programů nemůže být moc těžké na sadu tašek natisknout motiv pneumatiky? Máte pravdu, naprostou. Ovšem pokud chcete být originální a něčím speciální, nemůžete se s nějakou lacinou grafikou spokojit Přesně tak k tomu přistoupilo AMG, které chtělo pro své zákazníky něco speciálního.

Něco, za co budou ochotni zaplatit nemalé peníze. V sadě zavazadel a příslušenství je vše od peněženek, přes tašky na notebooky až po velká cestovní zavazadla. Ovšem ceny nejsou pro běžného smrtelníka nic moc. Začínají na 4 618 Kč za malou peněženku a nejvíce si připlatíte za velkou tašku, která vyjde v přepočtu na 17 518 Kč. Ovšem, ono ani samotné AMG není pro nikoho běžného.

To, čím jsou všechny tyhle AMG tašky zajímavé, ale není to logo na nich vyšité. Jde hlavně o ten motiv zapálené pneumatiky, které na sobě všechny mají. A kvůli něco se Mercedes AMG spojil s designérskou společností Destroy vs. Beauty. Ta měla na starosti vývoj speciálního materiálu, ze kterého jsou pak doplňky vyrobeny. Důvod je prostý. Materiál musel být svým způsobem exkluzivní, příjemný, ale hlavně velmi pevný. To, aby se ve chvíli, kdy na něm zapálí gumy AMG GT R, vydržel.

Přesně tak totiž AMG ten motiv pneumatiky na tašky dostalo. Stačilo na závodní trať připevnit tu speciální látku a pak už jen vyzkoušet, jak GT R funguje. Tím vznikla velmi jedinečná předloha, která se už přes počítačový program postupně nanesla na všechny ty doplňky, které by podle nás bez tohoto motivu vlastně nebyly vůbec zajímavé.

12.2.2019 8:00| autor: Tomáš Malík

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist